Košík je prázdný

-, Merco a Royal Beach

Merco Fitness Multitrainer1 ks,
Posilovací závěsný systém Fitness Trainer Revoluční cvičení zapojuje do cvičení hmotnost celého těla, vaše tělo slouží jako posilovací nástroj. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Slouží k zvyšování stability a síly. Snadná a rychlá instalace - výhodou je jistě nízká hmotnost a skladnost :) Maximální nosnost: 120 kg Balení obsahuje: - závěsný systém - závěsné kotvení - madla - obal - příručku pro rychlý start Upozornění: MultiTainer není originál TRX
1090,-
Samovzpěrná hrazda do dveří Merco1 ks,
2 hrazdy v jednom - zpevňující cviky na střed těla, ruce, hrudník a záda - rychlá a snadná instalace - maximální nosnost cvičence 120kg - určeno pro dveřní zárubně s šířkou 60 až 90cm (délka vzpěrné tyče je 94cm)
450,-
Over ball Merco1 ks,
Popis Over ball Merco 25 cm Over ball je název pro dechový, balanční a podkládací míček. Má neklouzavý, pružný povrch a je značně odolný proti zatížení. Původně byl určen pro dechovou terapii dětí. Pro své vlastnosti se nabízí k všestrannějšímu použití. Mimo rehabilitační praxi se objevuje i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.
99,-
Cyklotrenažér Speedbike Royal Beach1 ks,
Cyklo-trenažér speedbike od společnosti Royalbeach je určen především pro domácí užití, svojí konstrukcí splňuje i přísnější měřítka. Speedbike získal certifikaci GS-Geprüft a splňuje třídu SA. Jedná se o trenažér vhodný pro začátečníky i pokročilejší sportovce. Model je určen pro vytrvalostní trénink v období mimo hlavní sezónu formou indroorcyclingu. Speedbike nabízíme v bílo-červené kombinaci. Na stroji zaujme zejména Indukční brzdný systém, který umožňuje nastavit až 50 úrovní zátěže s maximálním odporem 500W. Stabilní ocelová konstrukce s nosností do 150 kg unese i mohutnější sportovce. Překvapí Váš i tichost tohoto cyklotrenažéru, ta se drží i při vyšším tempu a zatížení na velice nízké úrovni. Samozřejmostí je horizontálně a vertikálně nastavitelné sedlo spolu s řidítky, která navíc umožňují několik variant úchopu, ty oceníte během svého tréninkového plánu. Royalbeach speedbike je osazen computerem, který nabízí 12 předdefinovaných tréninkových programů, navíc si můžete další 4 programy vytvořit dle vlastní potřeby. Computer je kompatibilní s většinou komerčně dostupných hrudních pásů (hrudních kontrol tepové frekvence) včetně technologie POLAR. Veškeré nastavení a průběh tréninku můžete kontrolovat a ovládat na LCD display o rozměrech 9,4x6,5 cm, ten zobrazuje standardně všechny důležité informace o vašem cvičení.
11041,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz