Košík je prázdný

-, Merco, Lerko a Strength Master

Merco Fitness Multitrainer1 ks,
Posilovací závěsný systém Fitness Trainer Revoluční cvičení zapojuje do cvičení hmotnost celého těla, vaše tělo slouží jako posilovací nástroj. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Slouží k zvyšování stability a síly. Snadná a rychlá instalace - výhodou je jistě nízká hmotnost a skladnost :) Maximální nosnost: 120 kg Balení obsahuje: - závěsný systém - závěsné kotvení - madla - obal - příručku pro rychlý start Upozornění: MultiTainer není originál TRX
1090,-
Hrazda do dveří Dual action LUX1 ks,
Hrazda do dveří Dualecti LUX Hrazdy se upevňují rozepřením a pro zajištění se do zárubní šroubují dva "špunty". Rozsah: 62 - 100 cm Nosnost: 99 kg
350,-
Samovzpěrná hrazda do dveří Merco1 ks,
2 hrazdy v jednom - zpevňující cviky na střed těla, ruce, hrudník a záda - rychlá a snadná instalace - maximální nosnost cvičence 120kg - určeno pro dveřní zárubně s šířkou 60 až 90cm (délka vzpěrné tyče je 94cm)
450,-
Balanční míč Dome Ball 7771 ks,
Popis Balanční míč Dome Ball 777 Cvičení s Balanční podložkou dome Ball napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Tato balanční podložka přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují - balení obsahuje gumy na cvičení - průměr 55 cm - výška 20 - 25 cm - hmotnost 5,3 kg Cvičením dosáhnete: - vtvarování a zeštíhlení nohou - zpevnění celého těla - odstraníte přebytečný tělesný tuk - zlepšíte držení těla
1490,-
Over ball1 ks,
Over ball je název pro dechový, balanční a podkládací míček. Má neklouzavý, pružný povrch a je značně odolný proti zatížení. Původně byl určen pro dechovou terapii dětí. Pro své vlastnosti se nabízí k všestrannějšímu použití. Mimo rehabilitační praxi se objevuje i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.
139,-
Over ball Merco1 ks,
Popis Over ball Merco 25 cm Over ball je název pro dechový, balanční a podkládací míček. Má neklouzavý, pružný povrch a je značně odolný proti zatížení. Původně byl určen pro dechovou terapii dětí. Pro své vlastnosti se nabízí k všestrannějšímu použití. Mimo rehabilitační praxi se objevuje i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.
99,-
Běžecký pás Strength Master MI12101 ks,
Tento domácí běžecký trenažér od společnosti Strength Master nese označení MI1210. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Lze jej sklopit a snadno s ním manipulovat. Výkon stojí na motoru o síle 1,7 HP, který nabídne maximální rychlost 16 km/h při nosnosti 110 kg. Pro zintenzivnění tréninku můžete zvolit 3 úrovně obtížnosti. O komfort se stará odpružená běžecká plocha o rozměrech 127 x 43 cm Běžecký pás MI1210 nabízí jednoduchou konzoli, která je vybavena přehledným LCD displayem. Computer v sobě skloubí jednoduché ovládání a okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu. Navíc máte možnost zvolit si z 5 tréninkový programů z nichž každý má 3 intenzity. Modře podsvícený display zobrazuje spálené kalorie, dobu cvičení, aktuální rychlost, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Konzole navíc nabídne úložný prostor pro láhev s pitím, dále pro odložení drobností, například mobilního telefonu, nebo MP3. Běžecký pás Strength Master MI1210 patří mezi základnější modely. Oblíbíte si jej především pro jeho nenáročnost a použitelnost. Jeho ovládání je intuitivní, navíc konstrukce šetří prostorem a v okamžiku, kdy jej používáte nabídne přesně to, co pro běh na trenažéru potřebujete. Stabilní konstrukci, jednoduché ovládání a spolehlivý motor.
16490,-
Běžecký pás Strength Master TM10301 ks,
Domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nese označení TM1030. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří skvěle prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. TM1030 Je vhodný pro sportovce do hmotnosti 110 kg. Běžecká plocha 124 x 43 cm je kvalitně odpružená a umožňuje tak trénink, který nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Srdcem trenažéru je motor o výkonu 1,7 HP, ten zajišťuje i při maximálním zatížení rychlost v rozmezí 1 - 16 km/h. Pro intenzivnější trénink můžete volit náklon stroje v rozmezí 0° - 10° Strength Master TM1030 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 5 pro rychlost a 5 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru. Konzole nabízí RACK do kterého lze zasunout libovolné mobilní zařízení, zároveň tak získáváte alternativní přístup ke svému tréninku. Tablet může převzít pomocí aplikace zobrazovací vlastnosti displaye. Navíc je computer vybaven schopností rozpoznat svojí nečinnost. Jednoduše se po 10 minutách, kdy není využíván, umí sám přepnout do režimu spánku.
24490,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz