Košík je prázdný

-, Sedco, Merco, Vegum, Strength Master a BH FITNESS

Balanční podložka dome ball dynaso bossa1 ks,
BALANČNÍ PODLOŽKA S NOVOU PEVNĚJŠÍ KONSTRUKCÍ RÁMU,NAFUKOVACÍ S PRUŽINAMI NA CVIČENÍ NOVĚ PUMPA NA HUŠTĚNÍ ZDARMA, nosnost 150 - 200 kg, PRŮMĚR 56,5CM, VÝŠKA 23CM
1590,-
Masážní a balanční podložka - balance 7051 ks,
Masážní a balanční podložka - balance 705: Masážní a balanční podložka:je vhodný masážní doplněk při dlouhotrvajícím sezení. Působí tak příznivě proti bolestem zad a jeho masážní a rehabilitační účinky jsou prokazatelné. Ideální prostředek k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře a podporuje tak správné držení těla při sezení.
295,-
Merco Fitness Multitrainer1 ks,
Posilovací závěsný systém Fitness Trainer Revoluční cvičení zapojuje do cvičení hmotnost celého těla, vaše tělo slouží jako posilovací nástroj. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Slouží k zvyšování stability a síly. Snadná a rychlá instalace - výhodou je jistě nízká hmotnost a skladnost :) Maximální nosnost: 120 kg Balení obsahuje: - závěsný systém - závěsné kotvení - madla - obal - příručku pro rychlý start Upozornění: MultiTainer není originál TRX
1090,-
Samovzpěrná hrazda do dveří Merco1 ks,
2 hrazdy v jednom - zpevňující cviky na střed těla, ruce, hrudník a záda - rychlá a snadná instalace - maximální nosnost cvičence 120kg - určeno pro dveřní zárubně s šířkou 60 až 90cm (délka vzpěrné tyče je 94cm)
450,-
Over ball Merco1 ks,
Popis Over ball Merco 25 cm Over ball je název pro dechový, balanční a podkládací míček. Má neklouzavý, pružný povrch a je značně odolný proti zatížení. Původně byl určen pro dechovou terapii dětí. Pro své vlastnosti se nabízí k všestrannějšímu použití. Mimo rehabilitační praxi se objevuje i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.
99,-
Běžecký pás Strength Master MI12101 ks,
Tento domácí běžecký trenažér od společnosti Strength Master nese označení MI1210. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Lze jej sklopit a snadno s ním manipulovat. Výkon stojí na motoru o síle 1,7 HP, který nabídne maximální rychlost 16 km/h při nosnosti 110 kg. Pro zintenzivnění tréninku můžete zvolit 3 úrovně obtížnosti. O komfort se stará odpružená běžecká plocha o rozměrech 127 x 43 cm Běžecký pás MI1210 nabízí jednoduchou konzoli, která je vybavena přehledným LCD displayem. Computer v sobě skloubí jednoduché ovládání a okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu. Navíc máte možnost zvolit si z 5 tréninkový programů z nichž každý má 3 intenzity. Modře podsvícený display zobrazuje spálené kalorie, dobu cvičení, aktuální rychlost, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Konzole navíc nabídne úložný prostor pro láhev s pitím, dále pro odložení drobností, například mobilního telefonu, nebo MP3. Běžecký pás Strength Master MI1210 patří mezi základnější modely. Oblíbíte si jej především pro jeho nenáročnost a použitelnost. Jeho ovládání je intuitivní, navíc konstrukce šetří prostorem a v okamžiku, kdy jej používáte nabídne přesně to, co pro běh na trenažéru potřebujete. Stabilní konstrukci, jednoduché ovládání a spolehlivý motor.
16490,-
Běžecký pás Strength Master TM10301 ks,
Domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nese označení TM1030. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří skvěle prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. TM1030 Je vhodný pro sportovce do hmotnosti 110 kg. Běžecká plocha 124 x 43 cm je kvalitně odpružená a umožňuje tak trénink, který nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Srdcem trenažéru je motor o výkonu 1,7 HP, ten zajišťuje i při maximálním zatížení rychlost v rozmezí 1 - 16 km/h. Pro intenzivnější trénink můžete volit náklon stroje v rozmezí 0° - 10° Strength Master TM1030 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 5 pro rychlost a 5 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru. Konzole nabízí RACK do kterého lze zasunout libovolné mobilní zařízení, zároveň tak získáváte alternativní přístup ke svému tréninku. Tablet může převzít pomocí aplikace zobrazovací vlastnosti displaye. Navíc je computer vybaven schopností rozpoznat svojí nečinnost. Jednoduše se po 10 minutách, kdy není využíván, umí sám přepnout do režimu spánku.
24490,-
Běžecký pás Strength Master TM30101 ks,
Představujeme vám domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nese označení TM3010. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců, kteří pravidelně cvičí. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. Srdcem trenažéru je motor o výkonu 1,75 HP, TM3010 je vhodný pro sportovce do hmotnosti 120 kg. I při maximálním zatížení můžete volit rychlost v rozmezí 1 - 16 km/h, pro intenzivnější trénink můžete nastavit náklon stroje v rozmezí 0° - 12°. Díky technologii Multiplex-cushioning System je běžecká plocha 133 x 46 cm kvalitně odpružená a umožňuje trénink, který nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Strength Master TM3010 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 7 pro rychlost a 7 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru.
31990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz