Košík je prázdný

Běžecké pásy a Rotopedy - a Strength Master

filtrace
Určení
Veslovací trenažéry
Steppery
Posilovací lavice a stroje
Doplňky a pomůcky
Činky a kotouče
Cyklistické trenažéry
Vibromasážní stroje
Další filtry
Výrobce
Běžecký pás Strength Master MI12101 ks,
Tento domácí běžecký trenažér od společnosti Strength Master nese označení MI1210. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Lze jej sklopit a snadno s ním manipulovat. Výkon stojí na motoru o síle 1,7 HP, který nabídne maximální rychlost 16 km/h při nosnosti 110 kg. Pro zintenzivnění tréninku můžete zvolit 3 úrovně obtížnosti. O komfort se stará odpružená běžecká plocha o rozměrech 127 x 43 cm Běžecký pás MI1210 nabízí jednoduchou konzoli, která je vybavena přehledným LCD displayem. Computer v sobě skloubí jednoduché ovládání a okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu. Navíc máte možnost zvolit si z 5 tréninkový programů z nichž každý má 3 intenzity. Modře podsvícený display zobrazuje spálené kalorie, dobu cvičení, aktuální rychlost, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Konzole navíc nabídne úložný prostor pro láhev s pitím, dále pro odložení drobností, například mobilního telefonu, nebo MP3. Běžecký pás Strength Master MI1210 patří mezi základnější modely. Oblíbíte si jej především pro jeho nenáročnost a použitelnost. Jeho ovládání je intuitivní, navíc konstrukce šetří prostorem a v okamžiku, kdy jej používáte nabídne přesně to, co pro běh na trenažéru potřebujete. Stabilní konstrukci, jednoduché ovládání a spolehlivý motor.
16490,-
Běžecký pás Strength Master TM10301 ks,
Domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nese označení TM1030. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří skvěle prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. TM1030 Je vhodný pro sportovce do hmotnosti 110 kg. Běžecká plocha 124 x 43 cm je kvalitně odpružená a umožňuje tak trénink, který nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Srdcem trenažéru je motor o výkonu 1,7 HP, ten zajišťuje i při maximálním zatížení rychlost v rozmezí 1 - 16 km/h. Pro intenzivnější trénink můžete volit náklon stroje v rozmezí 0° - 10° Strength Master TM1030 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 5 pro rychlost a 5 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru. Konzole nabízí RACK do kterého lze zasunout libovolné mobilní zařízení, zároveň tak získáváte alternativní přístup ke svému tréninku. Tablet může převzít pomocí aplikace zobrazovací vlastnosti displaye. Navíc je computer vybaven schopností rozpoznat svojí nečinnost. Jednoduše se po 10 minutách, kdy není využíván, umí sám přepnout do režimu spánku.
24490,-
Běžecký pás Strength Master TM30101 ks,
Představujeme vám domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nese označení TM3010. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám běžných sportovců, kteří pravidelně cvičí. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. Srdcem trenažéru je motor o výkonu 1,75 HP, TM3010 je vhodný pro sportovce do hmotnosti 120 kg. I při maximálním zatížení můžete volit rychlost v rozmezí 1 - 16 km/h, pro intenzivnější trénink můžete nastavit náklon stroje v rozmezí 0° - 12°. Díky technologii Multiplex-cushioning System je běžecká plocha 133 x 46 cm kvalitně odpružená a umožňuje trénink, který nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Strength Master TM3010 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 7 pro rychlost a 7 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru.
31990,-
Běžecký pás Strength Master TM30301 ks,
Představujeme vám domácí běžecký pás od společnosti Strength Master nesoucí označení TM3030. Trenažér je navržen tak, aby maximálně vyhovoval potřebám náročných sportovců, kteří pravidelně cvičí. Sklopná konstrukce běžeckého pásu šetří prostorem a zároveň usnadňuje manipulaci s trenažerem při jeho přesunech. Srdcem trenažéru je silný motor o výkonu 2,5 HP, díky tomu je TM3030 vhodný pro sportovce do hmotnosti až 130 kg. I při maximálním zatížení můžete volit rychlost v rozmezí 0,8 - 20 km/h, pro intenzivnější trénink můžete nastavit náklon stroje v rozmezí 0° - 15°. Tento cardio trenažér disponuje odpruženou běžeckou plochou s nadstandardními rozměry 142 x 50 cm. Díky kvalitnímu odpružení trénink nezatěžuje klouby a pohybový aparát sportovce. Strength Master TM3030 nabízí intuitivní konzoli, která je vybavena LCD displayem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si ze 17 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů, vhodných pro údržbu kondice a 7 programů které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýžďový sval). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Konzole přináší i několik vychytávek. První z nich jsou rychlé klávesy - 7 pro rychlost a 7 pro náklon. Tyto klávesy vám v případě tréninku bez programu (klasický Quick start) umožňují měnit rychle tempo a náklon trenažéru. TM3030 je vybaven systémem eFOLD, patentovanou technologií, která umožňuje složit a rozložit trenažér doslova jedním prstem. Systém je navržen s maximální ohledem na bezpečnost a pohodlí svých uživatelů. Nemusíte se bát, že k rozložení stroje do funkční pozice budete potřebovat větší sílu, nebo snad pomoc, stačí pouze stlačit tlačítko. V případě že cokoliv překáží pásu v rozložení, automaticky se zastaví v dané pozici. Není tedy možné, že by se vám běžecká plocha uvolnila na nohu, nebo že by sama od sebe dopadla na podlahu, pokud si to nepřejete. Strength Master TM3030 je kompatibilní s IHP Function. Pomocí USB, případně Bluetooth je možná trenažér synchronizovat s aplikací na vašem smart zařízení. Díky tomu máte možnost data uchovávat na vašem tabletu, či smartphonu. Pokud chcete své výsledky zálohovat, analyzovat, nebo se prostě trumfovat s kolegy a kamarády - TM3030 vám to umožní.
36990,-
Strength Master C11 ks,
Domácí rotoped od společnosti Strength Master nese označení C1. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Rotoped C1 se vám přizpůsobí. Sedlo je nastavitelné horizontálně i vertikálně. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Kontrolu nad tréninkem získáte díky jednoduchému display, který zobrazuje průběžně informace. Tento rotoped je konstruován tak především s ohledem na jednoduchost v domácím použití. Sedlo si snadno nastavíte do optimální polohy, stejně tak nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. Zátěž lze nastavit manuálně pomocí kolečka. O plynulost tréninku se stará 7 kg setvračník. V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka.
10990,-
Strength Master C2i1 ks,
Domácí rotoped od společnosti Strength Master nese označení C2i. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Rotoped C2i se vám přizpůsobí. Sedlo je nastavitelné horizontálně i vertikálně, navíc můžete nastavit i multipozicová madla. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Tento rotoped je konstruován především s ohledem na odolnost a jednoduchost při domácím použití. Sedlo si snadno nastavíte do optimální polohy, stejně tak nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. O plynulost tréninku se stará 9 kg setrvačník. V V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka. Strength Master C2i je vybaven moderním computerem. Přehledný LCD display zobrazuje současně důležité informace. Máte okamžitý přehled o průběhu vašeho tréninku. Vidíte dobu tréninkové jednotky, spálené kalorie, otáčky za minuty, ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci, aktuální rychlost a úroveň odporu. Computer nabízí 16 úrovní odporu a především 17 přednastavených programů, které vám pomohou zaměřit trénink dle vašich potřeb. Pokud budete chtít, je možné vytvořit si i 2 vlastní programy. Mezi vychytávky trenažéru Strength Master C2i patří kompatibilita s IHP Function. Možnost propojit computer pomocí Bluetooth s tabletem, či telefonem vám otevírá nové možnosti. Můžete důkladně analyzovat své výsledky a přizpůsobit tak trénink vašim potřebám. Display je vybaven rackem, do kterého lze zařízení ukotvit, během tréninku tak můžete sledovat oblíbený seriál, nebo si brouzdat po internetu.
13990,-
Recumbent Strength Master R2i1 ks,
Domácí rotoped s oporou zad od společnosti Strength Master nese označení R2i. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Recumbent R2i se vám přizpůsobí. Opěrka zad je nastavitelná horizontálně i vertikálně. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Tento recumbent je konstruován především s ohledem na jednoduchost a použitelnost v domácím použití. Vzdálenost sedla od pedálů snadno nastavíte do optimální polohy, ergonomickou opěrku zad můžete výškově polohovat. Stejně lehce nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. O plynulost tréninku se stará 9 kg setrvačník, který velice kvalitně simuluje setrvačnost reálného kola. V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka. Strength Master R2i je vybaven moderním computerem. Přehledný LCD display zobrazuje současně důležité informace. Máte okamžitý přehled o průběhu vašeho tréninku. Vidíte dobu tréninkové jednotky, spálené kalorie, otáčky za minuty, ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci, aktuální rychlost a úroveň odporu. Computer nabízí 16 úrovní odporu a především 17 přednastavených programů, které vám pomohou zaměřit trénink dle vašich potřeb. Pokud budete potřebovat, je možné vytvořit si i 2 vlastní programy. Mezi hlavní vychytávky trenažéru Strength Master R2i patří Quick-Con Key, tlačítko na bočních držadlech, které umožňuje regulovat zátěž. Koupí tohoto cardio trenažéru získáte kvalitního a přizpůsobivého pomocníka pro váš cardio trénink.
16990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz