Košík je prázdný

Rotopedy -, LifeSpan a Strength Master

filtrace
Určení
Veslovací trenažéry
Steppery
Posilovací lavice a stroje
Doplňky a pomůcky
Činky a kotouče
Vibromasážní stroje
Další filtry
Výrobce
Merco
Sedco
Vegum
Joerex
Royal Beach
Lerko
Fitness Band
PROENERGY
Acra
LEMOND
Lifefit
Tobeone
Artis
FIRSTDEGREE
CONCEPT2
CONCEPT3
CONCEPT4
Strength Master C11 ks,
Domácí rotoped od společnosti Strength Master nese označení C1. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Rotoped C1 se vám přizpůsobí. Sedlo je nastavitelné horizontálně i vertikálně. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Kontrolu nad tréninkem získáte díky jednoduchému display, který zobrazuje průběžně informace. Tento rotoped je konstruován tak především s ohledem na jednoduchost v domácím použití. Sedlo si snadno nastavíte do optimální polohy, stejně tak nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. Zátěž lze nastavit manuálně pomocí kolečka. O plynulost tréninku se stará 7 kg setvračník. V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka.
10990,-
Strength Master C2i1 ks,
Domácí rotoped od společnosti Strength Master nese označení C2i. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Rotoped C2i se vám přizpůsobí. Sedlo je nastavitelné horizontálně i vertikálně, navíc můžete nastavit i multipozicová madla. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Tento rotoped je konstruován především s ohledem na odolnost a jednoduchost při domácím použití. Sedlo si snadno nastavíte do optimální polohy, stejně tak nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. O plynulost tréninku se stará 9 kg setrvačník. V V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka. Strength Master C2i je vybaven moderním computerem. Přehledný LCD display zobrazuje současně důležité informace. Máte okamžitý přehled o průběhu vašeho tréninku. Vidíte dobu tréninkové jednotky, spálené kalorie, otáčky za minuty, ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci, aktuální rychlost a úroveň odporu. Computer nabízí 16 úrovní odporu a především 17 přednastavených programů, které vám pomohou zaměřit trénink dle vašich potřeb. Pokud budete chtít, je možné vytvořit si i 2 vlastní programy. Mezi vychytávky trenažéru Strength Master C2i patří kompatibilita s IHP Function. Možnost propojit computer pomocí Bluetooth s tabletem, či telefonem vám otevírá nové možnosti. Můžete důkladně analyzovat své výsledky a přizpůsobit tak trénink vašim potřebám. Display je vybaven rackem, do kterého lze zařízení ukotvit, během tréninku tak můžete sledovat oblíbený seriál, nebo si brouzdat po internetu.
13990,-
Recumbent Strength Master R2i1 ks,
Domácí rotoped s oporou zad od společnosti Strength Master nese označení R2i. Odolná a stabilní konstrukce se pyšní nosností až 135 kg. Recumbent R2i se vám přizpůsobí. Opěrka zad je nastavitelná horizontálně i vertikálně. Polstrování sedla je vyrobeno z kvalitního materiálu. Tento recumbent je konstruován především s ohledem na jednoduchost a použitelnost v domácím použití. Vzdálenost sedla od pedálů snadno nastavíte do optimální polohy, ergonomickou opěrku zad můžete výškově polohovat. Stejně lehce nastavíte i pásky, které ukotví chodidla k pedálům. O plynulost tréninku se stará 9 kg setrvačník, který velice kvalitně simuluje setrvačnost reálného kola. V případě, že trenažér potřebujete uklidit, pomohou Vám k tomu kolečka. Strength Master R2i je vybaven moderním computerem. Přehledný LCD display zobrazuje současně důležité informace. Máte okamžitý přehled o průběhu vašeho tréninku. Vidíte dobu tréninkové jednotky, spálené kalorie, otáčky za minuty, ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci, aktuální rychlost a úroveň odporu. Computer nabízí 16 úrovní odporu a především 17 přednastavených programů, které vám pomohou zaměřit trénink dle vašich potřeb. Pokud budete potřebovat, je možné vytvořit si i 2 vlastní programy. Mezi hlavní vychytávky trenažéru Strength Master R2i patří Quick-Con Key, tlačítko na bočních držadlech, které umožňuje regulovat zátěž. Koupí tohoto cardio trenažéru získáte kvalitního a přizpůsobivého pomocníka pro váš cardio trénink.
16990,-
LifeSpan R3i1 ks,
Domácí rotoped s oporou zad od společnosti LifeSpan nese označení R3i. Tento cardio trenažér se pyšní kvalitní konstrukcí na kterou výrobce poskytuje záruku 10 let pro domácí použití. Recumbent LifeSpan je pevný, stabilní a výškově nastavitelný. Konstrukce je dimenzována pro robustnější sportovce do hmotnosti 180 kg. O komfort se stará kvalitní sedlo, které je vyrobeno z odolného a pohodlného materiálu. Polohovatelná opěrka zad pomáhá k optimálnímu posazení těla během tréninku. Během tréninku můžete své výsledky kontrolovat na přehledném barevném LCD monitoru s úhlopříčkou 12,4 cm. Computer zobrazuje standardní informace: počet otáček za minutu, délku cvičení, najetou vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a další mnohé další informace. Pokud patříte mezi začátečníky, určitě potěší i výběr z přednastavených programů, LifeSpan R3i nabízí až 21 programů, které vám pomohou splnit vysněné cíle. Můžete si vybrat tréninky, které cílí na snížení váhy, tvarování postavy, případně vyloženě kondiční tréninky, nebo programy které vás udrží v cílové tepové frekvenci. Pokud jste již zkušenějšími sportovci, máte možnost nastavit si své vlastní programy pro individuální trénink. Veškerý průběh vašich trénink si snadno zaznamenáte na USB, pokud to tedy myslíte s tréninkem vážně, LifeSpan vám dává do ruky možnost podrobně analyzovat své výkony, progress i slabiny, na kterých je nutno zapracovat.
31990,-
LifeSpan R7000i1 ks,
Rotoped s oporou zad od společnosti LifeSpan je určen do domácností pro sportovce všech věkových kategorií včetně starších ročníků. Tento kardio trenažér je koncipován tak, aby unesl i mohutnější sportovce do 180 kg. Právě vysoká stabilita, nosnost a možnost stroj komplexně nastavit dle individuálních potřeb každého jedince je hlavní příčinou toho, proč mají produkty od LifeSpan oblibu napříč USA a Evropy i Jižní Ameriky. 19 programů pro Váš trénink, přehledný veliký barevný podsvícený display, madla se snímačem tepové frekvence, možnost připojení iPodu, nebo iPhonu ... To je u ergometru LifeSpan C7000i samozřejmostí. Propojení konzole s moderními technologiemi (iPhone, iPad) prostřednictvím Bluetooth je užitečné zejména v případě potřeby rehabilitace a aktivního cvičení. Mobilní aplikace umožňuje měřit, ukládat a vyhodnocovat Váš trénink v širším kontextu. Zároveň pak můžete porovnávat své výsledky s ostatními sportovci ve Vašem okolí, díky čemuž se udržíte dostatečně motivovaní. Komfortní nastavitelné sedlo obsahuje tvarovanou spodní část sedadla a unikátní flexibilní prodyšné opěradlo. Sedačka zahrnuje snímače tepové frekvence. Poloha sedadla je horizontálně i vertikálně nastavitelná. Celé řešení je kompaktně designováno tak, aby sportovec mohl efektivně trénovat v maximálním pohodlí.
42291,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz