Košík je prázdný

In-line Hokej Kolečka a Kalhoty Grindle Trika

filtrace
Určení
Hráč
Brankář
Hokejbal
Další filtry
Dle tvaru
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Dresy
Shafty
Brankařské sety
Štrupny
Holeně
Rukavice
Brankářské betony
Set chráničů
Lokty
Brankářské masky
kalhoty
plexi a mřížky
Brankářské vesty
Ramena
Brankářské kalhoty
Tašky
Brankářské lapačky
Suspenzory a ribana
Brankářské vyrážečky
Doplňky,pásky,tkaničky
helmy
Doplňky
Výrobce
Easton
GMMS
Bauer
KOHO
STOMP
BLADE TAPE
Hespeler
REBELLION
BRIAN´S
ANDOVER
DR
WJD
Standart
Sherwood
Frontier
Extra
Oakley
BLUESPORTS
Sherbrook
SBK
Tackia
Reebok
Bail
Sher-Wood
Salming
Hejduk
Filte
VAUGHN
Tackla
PALLAS
Bison
Nike
TPS
Powertek
Sportstape
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Outdoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší namáhání jako například hraní in-line hokeje na betonu. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Indoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své nižší tvrdosti 74A určena pro hraní in-line hokeje na speciální in-doorové plastové ploše. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka na rychlobruslení Michelin Race1 ks,
Náhradní kolečka pro speedové kolečkové brusle Michelin Race jsou díky své vyšší tvrdosti 85A a díky svému průměru určena pro rychlobruslení. Při vývoji směsi z nichž jsou kolečka vyrobena a při vývoji konstrukce byly využity laboratoře světoznámé značky Michelin. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
700,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Pilot1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Pilot jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší zátěž na tvrdém a hrubém povrchu. Kolečka Ukan Michelin Pilot jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve dvou barevných provedeních černé=black, bílé=white.
480,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Radial1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Radial jsou díky své tvrdosti 82A určena pro fitness kolečkové brusle a jízdu na pevném povrchu. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve třech barevných provedeních černé=black, bílé=white, čiré=clear.
480,-
Kolečka do kolečkových bruslí Mission 1000 InDoor1 ks,
Náhradní kolečka do kolečkových bruslí od renomované firmy Mission. Tato kolečka jsou díky své nižší tvrdosti 74A určena pro brusle určené na bruslení po speciální plastové ploše na in-line hokej. Velmi dobře přiléhají k povrchu, čímž je zabráněno nežádoucímu podkluzování. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
150,-
Kolečka do kolečkových bruslí Mission 100 OutDoor1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle od renomované firmy Mission jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro extrémní zátěž na pevném povrchu. Kolečka jsou určena především na in-line hokej na asfaltu, kde jsou velmi namáhána častou změnou směru jízdy a bržděním. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
95,-
Kolečka do kolečkových bruslí Base Rage Hockey1 ks,
Náhradní kolečka do kolečkových bruslí Base Rage Hockey jsou díky své vyšší tvrdosti 83A určena pro extrémní zátěž na pevném povrchu. Kolečka jsou určena především na in-line hokej na asfaltu, kde jsou velmi namáhána častou změnou směru jízdy a bržděním. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí Base Fitness Pro1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Base Fitness Pro jsou určena pro fitness bruslení na pevném a hrubém povrchu, jako např. asfaltu. Tvrdost 82A zaručuje dokonalé tlumení rázů při jízdě a zároveň vysokou životnost koleček. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí Base InDoor1 ks,
Náhradní kolečka do kolečkových bruslí Base InDoor jsou určena pro in-line hokej na speciálním povrchu. Díky své nízké tvrdosti 74A dokonale přilnou k povrchu, čímž nedochází k prokluzování. Nižší tvrdost kolečke pro brusle zaručuje dokonalé menévrování a brždění. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
80,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz