Košík je prázdný

Inline brusle

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Výrobce
Kolečkové brusle K2 Alexis Boa W, 20171 ks,
Dámské in-line brusle pro rekreační i sportovní jízdu. kategorie: Fitness rekreační. Limitovaná edice
3490,-
Kolečkové brusle CCM Vector V1,01 ks,
Kolečkové brusle CCM Vector V1,0 určené na in-line hokej a bruslení. Základní model kolečkových bruslí světové značky CCM. Anatomicky perfektně tvarovaná bota zaručuje dokonalé pohodlí při hře. Podrážka je tvořena z plastu, skelet boty je tvořen z Brush Nylon liner tkaniny. Špička brusle je celoplastová a pro lepší ventilaci brusle je opatřená ventilačními otvory Vented Toe. Jsou použity dvoudílné hliníkové podvozky se systémem Tri-Di, který spočívá v následujím rozestavění průměrů koleček: první kolečko 72mm, druhé a třetí 76mm a čtvrté 80mm. Tímto rozestavením je dán ideální sklon brusle. Jsou použita ložiska Abec 3 a kolečka CCM 85A, která jsou vhodná pro bruslení na hrubém povrchu, např. na asfaltu. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
2550,-
Kolečkové brusle CCM Vector V2,0 - 441 ks,
Kolečkové brusle CCM Vector V2,0 určené na in-line hokej a bruslení. Poloprofesionální model kolečkových bruslí světové značky CCM. Anatomicky perfektně tvarovaná bota zaručuje dokonalé pohodlí při hře. Podrážka je tvořena z plastu, skelet boty z Brush Nylon liner tkaniny. Špička brusle je celoplastová a pro lepší ventilaci brusle je opatřená ventilačními otvory Vented Toe. Jsou použity dvoudílné hliníkové podvozky se systémem Tri-Di, který spočívá v následujícím rozestavění průměrů koleček: první kolečko 72mm, druhé a třetí 76mm a čtvrté 80mm. Tímto rozestavením je dán ideální sklon brusle. Jsou použita ložiska Abec 3 a kolečka Rink Rat VT 333 , která se řadí na vrchol mezi kolečky a jsou vhodná pro bruslení na hrubém povrchu, např. na asfaltu. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
3090,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 3K Azure1 ks,
Kolečkové brusle RBK 3K jsou určené pro in-line hokej na poloprofesionální úrovni. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit extrémně odlehčený hliníkový podvozek TRI-DI LITE , který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 5 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat VT 733 o trvdosti, která je vhodná na bruslení po betonu či asfaltu.Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4200,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 4K1 ks,
Kolečkové brusle RBK 4K jsou určené pro in-line hokej na všech úrovních. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit kvalitní hliníkový podvozek, který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 5 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat VT 733, která jsou vhodná pro jízdu na betonu či asfaltu. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4790,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 5K Forsaken1 ks,
Kolečkové brusle Reebok RBK 5K Forsaken jsou určené pro in-line hokej na profesionální úrovni. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit extrémně odlehčený hliníkový podvozek TRI-DI LITE , který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 7 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat Hot Shot o trvdosti 74A, která je vhodná na bruslení na specielní in-line ploše. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4900,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 8K Pump1 ks,
Kolečkové brusle Reebok RBK 8K Pump určené na in-line hokej a bruslení. Nejvyšší profesionální model kolečkových bruslí světové značky RBK. Anatomicky perfektně tvarovaná bota zaručuje dokonalé pohodlí při hře. Pro dosažení optimálního komfortu a ochrany je brusle opatřena systémem Pump, což je vzduchový polštář, který lze libovolně napumpovat vzduchem. Podrážka je tvořena z grafitových vláken, která dávají brusli vysokou tuhost při zachování minimální hmotnosti. Špička brusle je celoplastová a pro lepší ventilaci brusle je opatřená ventilačními otvory Vented Toe. Patentovaná technologie Skatelock zabraňuje nežádoucímu povolování tkaniček při hře. Spočívá v "zaklapnutí" tkaničky do zámku a tím k zafixování v dané poloze. Jsou použity hliníkové podvozky se systémem Tri-Di, který spočívá v následujícím rozestavění průměrů koleček: první kolečko 72mm, druhé a třetí 76mm a čtvrté 80mm. Tímto rozestavením je dán ideální sklon brusle. Jsou použita ložiska Abec 9 a kolečka Rink Rat Hornet XXX Grip ( druhé a třetí ) a Grip Speed ( první a čtvrté ). Tyto kolečka se řadí na vrchol mezi kolečky a jsou vhodná pro bruslení na speciální plastové in-line ploše. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
8300,-
Kolečkové brusle Mission Helium H5001 ks,
Velmi kvalitní kolečkové brusle Mission Helium H500 určené na in-line hokej. Anatomicky tvarovaná bota dokonale sedí na noze, čímž je dán vysoký komfort a ochrana celého chodidla při bruslení. Plastová špička brusle chrání před nastřelením pukem a prodřením špice brusle. V nejširší oblasti boty ( u prstů nohy ) jsou postranní plastové chrániče, které slouží proti prodření boty od mantinelu. Velmi dobře jsou také řešena očka, která slouží k utahování tkaniček, jenž jsou vsazena do trojité vrstvy kůže, čímž je zvýšena odolnost proti vytrhávání oček. Bota má plastovou podrážku. Je použit tzv. HI-LO systém podvozku, kde jsou přední dvě kolečka o průměru 72mm a zadní dvě o průměru 80mm, čímž je dán sklon brusle. Jsou použita ložiska ABEC 5 a kolečka HYPER 150 Pro Outdoor o tvrdosti 83A, jenž jsou vhodná na bruslení po pevném povrchu jako například po asfaltu.
3600,-
Kolečkové brusle K2 Alexis Pro 84 W, 20161 ks,
Dámské inline brusle pro rekreační i sportovní jízdu. kategorie: Fitness rekreační
3650,-
Kolečková brusle K2 VO2 90 Boa 20171 ks,
Posuň svůj bruslařský trénink na vyšší úroveň s kolečkovými bruslemi K2 VO2 90 Boa 2017. 90mm kolečka, pohodlná bota a spolehlivé zatahování BOA jsou zárukou, že tě při tréninku podrží za každých okolností. Softboot bota dokonale obepne nohu pro co nejlepší míru kontroly a ovládateľnosti.Taktiež zprostředkuje komfort a pohodlí, jaké nedostaneš v žádných jiných tréninkových bruslích. Delší tréninky ti díky tomu nebudou dělat žádný problém. Materiál Ultralon, umístěný v oblasti paty a achylovky se během používání vytvaruje přesně podle tvé nohy. Nohy v suchu ti zaručí propracovaný systém odvětrání Vortech. Je kombinací větrání na boku, odvětrané vnitřní vložky a větracích kanálků v podrážce. Pokud tě zajímají další detaily týkající se systému odvětrání navštiv tento článek na blogu. K2 VO2 90 Boa dotáhneš prostřednictvím systému BOA. Ocelová lanka se utahují rovnoměrně točením kolečka BOA. Brusle se díky tomu zatáhne rovnoměrně po celé délce. Navíc si ji můžeš dotáhnout i během jízdy, když už máš klipsnu zapnutou. Na systém BOA je celoživotní záruka v podobě bezplatných náhradních dílů, avšak samostatný systém je nadmíru spolehlivý a také se jednoduše servisuje. O zbytek zatažení se postará suchý zip na nártu a klipsna na kotníku. Kotník VO2 Cuff j e zdrojem spolehlivé opory i během náročného tréninku. Hliníkový Rám VO2.2 je zdrojem velmi dobrého přenosu energie do odrazu. Jeho délka je optimálním kompromisem mezi obstojnou obratností a dobrou stabilitou ve vyšších rychlostech během tréninku.
5990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz