Košík je prázdný

Čluny a Plovací vesty

Člun SEVYLOR Caravelle K1051 ks,
Lehoučký nafukovací člun s možností zcela snadného připojení elektrického motoru (pohodlnější alternativa pohonu veslováním). Caravelle K105 je člun pro rodinnou rekreaci a uveze 3 dospělé a dítě. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Zcela snadné zprovoznění a minimální problémy s transportem - člun je ve sbaleném stavu malý a váží pouze 9,9 kg. Integrované měřidlo Sevytest ve stěně člunu dává informaci o optimálním napumpování. Menší variantou je člun Caravelle K85.
2090,-
Plovací vesta CINCH Harness1 ks,
Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-5, plovací vesta vhodná jak na divokou vodu, tak seakayaking či turistiku. Oceníte především skvěle padnoucí střih, zadní kapsu na házečku o velikosti až 25metrů,nebo camel bag, reflexní prvky a nakonec dvě velké a dvě malé přední kapsy. Dále je součástí hrudní popruh - Harness. Vypolstrovaná nastavitelná neoprenová ramena. Kapsa na házecí pytlík Přední kapsy Utahovací ramena Stahování v pase popruhem Rozepínání vpředu Utahovací boky Polstrovaná ramena Divoká voda extrém velmi vhodné Vodní turistika velmi vhodné Rafting velmi vhodné Seakayaking velmi vhodné S/M red S/M lime L/XL red L/XL lime XXL red XXL lime
2730,-
Plovací vesta C-VODÁK Atest L/XL1 ks,
Pohodlná vesta pro vodní turistiku s atestem podle Evropské normy CE ISO 12402-5. Je vyrobena z velmi odolného materiálu proti oděru i proti slunečnímu záření, zároveň je však materiál měkký, neškrábe ani nijak jinak nedráždí pokožku.Vrstvená měkká pěna, nastavitelné popruhy na ramenou i v pase, přední díl dělený se zapínáním na zip. (Použitý zip je speciální pro vodní sporty - nejvyšší možná kvalita). KVALITNÍ VESTA KOMPLETNĚ VYROBENÁ V ČR. Výrobce Vodák sport.   Ergonomický střih spolu s vrstvenou pěnou dává uživateli mimořádnou volnost pohybu a pohodlí. Dotahovací popruhy a zip zase velmi dobře fixují vestu na těle. Velikost vesty je velmi variabilní - až překvapivě stejná velikost sedne úplně jinak velkým vodákům. Bezpečnost zvyšuje i výrazný reflexní pás na zádech vesty. I když se jedná o vestu určenou pro jednoduchou vodní turistiku na kánoích, kajacích a raftech, její výtlak a další užitné vlastnosti vysoce převyšují jiné vesty této třídy a lze vestu s úspěchem využít i v náročnější vodáckých terénech. Osvědčila se i při použití na seakayacích. Doporučujeme jak k individuálnímu využití, tak pro vodácké školy a půjčovny.
990,-
Vesta STEARNS Mass Clasic Adult Watersport 132-1571 ks,
Plovací vesta STEARNS Mass Classic Watersport Adult - vodácká vesta pro širokou veřejnost, velmi vhodná pro vodácké půjčovny nebo školy. Pohodlné oblékání díky rozepínání vpředu se třemi stahovatelnými bezpečnostními popruhy.
890,-
Vesta Stearns Anti-Microbial Men S/M1 ks,
Pohodlná plovací vesta Stearns Anti-Microbial Men S/M pro dospělé vodáky s antimikrobiální úpravou, zabraňující vzniku plísní a pachu. Pohodlné oblékání díky rozepínání vpředu. Bezpečnost zaručují čtyři pásky s jednoduše rozepínatelnými přezkami na hrudi. 4 bezpečnostní pásky s přezkami, otvor vzadu na zavěšení  materiál: Nylon 300D s antimikrobiální úpravou, PE pěna uvnitř vesty výtlak: 50 N standardizovaný podle normy ISO 12402–5 obvod hrudníku: 81 – 102 cm doporučená hmotnost: 40 – 70 kg 
990,-
HIKO PLOVACÍ VESTA BABY VELIKOST 31 ks,
Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-4. Plovací vesta pro nejmenší vodáky vybavená záchranným límcem a rozpínacím popruhem na přezku mezi nohama, který brání vyklouznutí z vesty. V předu se zapíná dvěma přezkami s nastavitelnými popruhy. Je certifikovaná podle normy jako záchranná vesta s možností použití i pro neplavce.
790,-
Sevylor RB 2500G1 ks,
Ruční pumpa Seylor RB 2500G je určená pro rychlé nafouknutí bazénu, matrace či lehátka. Tato univerzální pumpa je schopna dosáhnout tlaku 7 PSI a přiloženo je několik různých koncovek pro maximální kompatibilitu. S pumpou se velmi dobře manipuluje a stabilitu zajišťuje široká spodní část.
399,-
Sevylor FP5L Bellows Foot Pump1 ks,
Univerzální nožní pumpa pro nafukování a vyfukování.
349,-
CampingGaz Ruční Pumpa1 ks,
Součástí výrobku jsou 3 různé adaptéry (trysky) pro různé ventily. Přenosný obal součástí výrobku.
359,-
Campingaz Dual Action Quick Pump1 ks,
Ruční pumpa Campingaz Dual Action pro nafukování a vyfukování. Součástí výrobku jsou 3 adaptéry pro různé ventily a praktický transportní obal. Hlavní přednosti pumpy Campingaz Dual Action: přenosný obal 3 různé adaptéry (trysky pro různé venitly) jsou součástí výrobku rozměry: 46 × 22,5 × 11,2 cm výkon: 2 × 2L / min 1000 mBar (1400 PSI)
390,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz