Košík je prázdný

Zimní brusle

filtrace
Další filtry
Výrobce
Dámské brusle Botas REGINA1 ks,
Dámské brusle pro rekreační bruslení.
1490,-
Bauer Nexus 6000 Youth1 ks,
Lightweight Mesh Skelet bruslí je z lehké a odolné technické síťoviny, která je ideální pro nějaké první setkání se s ledním hokejem. Brusle Bauer Nexus N6000 Youth (Dětské) jsou lehké a zároveň dostatečně pevné. Česaný nylon Vnitřní podšívka je z česaného nylonu, který je lehký a dobře přizpůsobitelný na nohu. Zejména v oblasti kotníků, kde bývají brusle Bauer Nexus N6000 Youth (Dětské) nejvíce namáhány, jsou pěnové výstelky EVA, která se skvěle přizpůsobí a hru Vám zpříjemní.
1890,-
BAUER VAPOR X3001 ks,
Seniorská brusle Vapor X300 je vhodná pro rekreační hráče ledního hokeje či pro bruslaře.
1990,-
Brusle CRYPTON 1611 ks,
Model určený pro nejširší veřejnost splňující svými parametry a ochrannými prvky vlastnosti obuvi s využitím pro rekreační hokej, ale i bruslení pro zábavu, svršek obuvi je zesílen a zpevněn i v oblasti kotníků, měkká textilní podšívka a polštářování kotníků, plastová špička TST, kompletuje se s bruslí BOTAS FALCON s ocelovým během CARBON ULTRA STEEL.Velikosti: EUR 35 – 48
1690,-
Bauer NSX SKATE SR1 ks,
Hokejové brusle Bauer NSX Senior jsou vhodnou volbou pro rekreační bruslení i amatérský hokej. Komfortní vložka a anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk přinese dobré pohodlí. Brusle zaujmou i designem inspirovaným profi bruslemi. Skelet brusle je vyroben z vysoce odolného plastu, který chrání chodidlo před nepříjemnými zraněními. Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, který případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivé ztlumí, zároveň výstelka dobře vysychá. Oproti bruslím BAUER SCORE 2018 najdeme velký rozdíl v jazyku. Dvojdílný plstěný jazyk poskytuje pokročilý komfort. Do jazyku je vložený chránič, který ochrání dokonale Váš nárt. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru Vaší nohy. Brusle jsou osazeny s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži.
2390,-
BAUER S18 SUPREME S25 - SR1 ks,
Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud chcete hrát hokej v odpovídajících bruslích jak z pohledu kvality materiálu, tak i způsobem zpracování, je tento model tím pravým odrazovým můstkem mezi opravdu "hokejové brusle". Hrajete-li hokej na vyšší úrovni jak herní kvalitou nebo intenzitou tréninků, tak bychom doporučili vyšší modely bruslí. Brusle Supreme jsou charakteriskické anatomickým tvarem, který precizně obepíná nohu hráče a tím zajišťuje maximální komfort a dokonalý přenos energie při bruslení. Tvar brusle je speciálně navžen na střední výšku nártu, hloubku paty a obvod kotníku.
3990,-
Botas ATTACK 1811 ks,
Hokejové brusle - kanady pro rekreační hru a veřejné bruslení.
1590,-
Botas 281 DRAFT1 ks,
Hokejové brusle
1790,-
Brusle DAGMAR1 ks,
Novinky - Přednosti Vyšší a širší střih - Poskytuje komfort a pohodlí pro nohy Svršek ze silné povrstvené štípenky – Osvědčené vlastnosti přírodní usně a vodoodpudivá úprava Vyztužený svršek – Zvýšená opora nohy a jistota Polštářování kotníků – Pohodlí a dobrá fixace nohy Podšívka z hlazené štípenky - Komfort přírodní usně Určení a charakteristika Použití: pro sportovní a rekreační krasobruslení Vrch: povrstvená štípenka s vodoodpudivou úpravou Podšívka: přírodní hlazená štípenka Jazyk: z povrstvené štípenky s plstěnou podšívkou Podešev: z tuhého a odolného plastu Kopyto: pohodlné evropské v šíři G Brusle: SABRINA Cr BOTAS s evropským certifikátem T?V GS Doporučená péče: po každém použití očistit a lehce omýt vodou(ne saponáty!), vyjmou vnitřní stélky(vložky), vysušit při pokojové teplotě a ošetřit bezbarvým krémem, brusle nakonzervovat Nedávejte do blízkosti tepelných zdrojů, mohlo by dojít k jejich poškození nebo zničení!EUR 35 - 42 barva: bílá
1550,-
BAUER S18 NS SKATE1 ks,
Seniorské brusle NS jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle co jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a kvalitou zpracování nabízejí dlouhou životnost. Tyto brusle nejsou vhodné pro výkonnostní hokej. Vnitřní část brusle tvoří komfortní vložka s EVA pěnou, která dobře vysychá. Nejedná se o nejlepší vložku, ale při rekreačním bruslení či hraní hokeje zajistí dobré pohodlí. Výstelka z mikrovlákna dodá jistotu v pohybu po ledě. Noha na výstelce neklouže. Klasické zavazování tkaniček dokonale zpevní nohu v brusli. Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, které případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivě ztlumí. Anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk zajistí snadné obouvání. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru vaší nohy.   Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.
1790,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz