Košík je prázdný

Lyžování, snb a běžky

Lusti CWR 81 - CROSS WIDE ROCKER 81 - 20181 ks, 17-18
Tato univerzální lyže je díky své konstrukci a parametrům vhodná pro všechny druhy sněhu. Složení a tvrdost dřevěného jádra je stejná jako u lyží kategorie PC se dvěma pláty titanalu. Navíc má tato lyže malý rocker (obrácený průhyb) ve špičce, který usnadňuje nástup do oblouku.
13050,-
Lyžařská obuv Dalbello Aspire 5.91 ks,
Flexe 55 - šířka 105 mm - bi-injected polytec lite s překrývajícím se designem pro snadné obouvání - modul X – vložka upravující rozpětí manžety - 4 hliníkové přezky s mikrodotažením - nastavení sklonu podložky (zvednutí paty)
2690,-
Lyžařská obuv Dalbello NX 591 ks,
konstrukce skeletu Polytec-Lite, šířka 105 mm 4 Alu přezky F-98 s mikrodotažením, Auto Instep Comfort - vysoká nártní část pro snadné obouvání vnitřní botka SuperComfort flex index 50
2490,-
Běžecké lyže BOHEMIA XS CLASSIC1 ks,
Běžecká lyže Sporten Bohemia XS Classic, která nejen názvem, ale i konstrukcí vychází ze závodního modelu Bohemia RCX. Má ojedinělý 3D profil, který dodává lyžím eleganci a aerodynamiku. Vysoce sportovní lyže s odlehčeným jádrem pro nejnáročnější sportovce a se speciální strukturou vysokomolekulární grafitové skluznice. Pro tuto sezonu byly lyže posunuty o třídu výše změnou typu skluznice a broušením, což zaručuje lepší absorbci vosku a tím vynikající skluz.
2350,-
Běžecké lyže BOHEMIA XS SKATE1 ks,
Běžecká lyže Sporten Bohemia XS Skate, která nejen názvem, ale i konstrukcí vychází ze závodního modelu Bohemia RCX. Má ojedinělý 3D profil, který dodává lyžím eleganci a aerodynamiku. Vysoce sportovní lyže s odlehčeným jádrem pro nejnáročnější sportovce a se speciální strukturou vysokomolekulární grafitové skluznice. Pro tuto sezonu byly lyže posunuty o třídu výše změnou typu skluznice a broušením, což zaručuje lepší absorbci vosku a tím vynikající skluz.
2350,-
Běžecké lyže SPRINT SKATE1 ks,
Osvědčená lehká rychlá lyže Sporten Sprint Skate určená pro sportovní styl jízdy ve stopě. Lehká je díky odlehčenému dřevěnému jádru se vzduchovými kanálky. Rychlá díky nové úpravě skluznice. Tato verze má nízkou špičku a díky svému určení je nejtvrdší ze všech lyží typu Sprint.
1890,-
Běžecké lyže SPRINT CLASSIC1 ks,
Osvědčená lehká rychlá lyže Sporten Sprint Classic určená pro sportovní styl jízdy ve stopě. Lehká je díky odlehčenému dřevěnému jádru se vzduchovými kanálky. Rychlá díky nové úpravě skluznice. Tato verze má nejvyšší špičku a je nejměkčí variantou lyží Sprint.
1660,-
Běžecké lyže VEGA1 ks,
Univerzální sportovní lyže Sporten Vega určená jak pro klasiku, tak pro bruslení. Tato úzká elegantní lyže je určená především pro jízdu ve stopě. Zajišťuje optimální odraz a perfektní skluz. Ideální poměr cena/výkon.
1290,-
Běžecké lyže HIGHLANDER1 ks,
Lyže Sporten Highlande MgE je vhodná do volného terénu. Svými rozměry umožňuje jízdu i ve stopě. Díky odlehčenému jádru se podařilo docílit citelné redukce váhy. Lyže se díky ocelovým hranám a speciálnímu chrániči patky stává odolnější. Je vhodná do horských terénů. Speciálně vyvinutý lisovaný progresivní protismyk je také součástí lyže.
2090,-
Běžkařská obuv Skol N75 2031 ks,
Turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy. Opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže.
740,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz