Košík je prázdný

Turistické hole Leki

filtrace
Určení
Chlazení
Chemické toalety
Matrace
Osvětlení
Turistické nádobí
Stany
Spací pytle
Nafukovací matrace
Kempingový nábytek
Vařiče
Kartuše a lahve
Další filtry
Dle tvaru
Termosky
2017
Příslušenství
2015
2018
2014
2016
Příslušenství ke spotřebičům
Chladící boxy
Chladící boxy - elektrické
2013
Elektrické ruční a prostorové svítilny
Výrobce
Campingaz
Coleman
LEKI Wanderfreund Speed Lock1 ks,
Třídílné trekové hole s nastavitelnou délkou 63-120 cm. Pro výrobu těchto holí je použita hliníková slitina 7075 s vysokou mezí pružnosti, které je dosaženo opakovaným vyžíháním hliníkových trubek v peci. Ergonomické gumové dvoukomponentní madlo. Pevné pohodlné poutko. Speed lock – zaaretování hole v potřebné délce pomocí vnější páčky, která při přiklopení k trubce hole stiskne objímku. Stisk lze dolaďovat snadno rukou pomocí matice. Nosnost hole při tlaku do její osy je při správném zaaretování 70kg. Hrot ze slinutého karbidu. Slinutý karbid je kovový materiál slisovaný pod vysokým tlakem, při vysoké teplotě, a vykazuje velmi vysokou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Trekking Tip – gumový protiskluzový chránič hrotu v balení. Ultra Sonic Finish- více vrstvé lakování holí, které je na závěr přelakováno bezbarvým lakem a vyleštěno, zajišťuje vysokou odolnost laku před poškozením. Eloxal - Elektrochemické lakování – povrch naprosto odolný proti poškrábání.
1038,-
LEKI Nordic Walking hole Response1 ks,
Leki Response Ideální NW hole, chceteli udělat pár relaxačních okruhů v přírodě. Výhoda je v lehkém a vysokopevnostním aluminiu. Jsou vybaveny Power grip gumovou koncovkou pro tlumení nárazů, důmyslnými a vycvakávacími Trigger 1 poutky v optimálním střihu. Praktická Trigger 1 CorTec madla zajišťují dobrou izolaci a příjemný úchop. Aluminiové hole o průměru 16mm, velmi tuhý, tvrzený hliník HTS 6.0 Trigger 1 V2 CorTec madla pro perfektní úchop, termoizolaci a tlumení vibrací Trigger 1 nastavitelná poutka S-M-L Hroty za slinutého karbidu, Nordic Walking talířky a Power Grip vulkanizovaná koncovka Povrchová úprava hole lakem pro ochranu designu Matt Varnish Design: black/green-anthracite-white Délky: 100-130cm ( po 5cm) Hmotnost: 342g/pár (při délce 115cm bez gumových koncovek a poutek)
1276,-
LEKI hole Amero1 ks,
Nordic walkingové hole s fixní délkou. Hůl je tvořena 60% uhlíkovým kompozitem. CorTec - Rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a drti z přírodního korku, tato směs redukuje pocení, a udržuje v dlani optimální teplotu. Ergonomický tvar rukojeti umožňuje perfektní a pohodlné uchopení holí. Trigger 1. 95% všech rukou dokonale padne do řemínků z prodyšné síťoviny, optimalizovaných jak z hlediska střihu, tak detailů, jistoty a opory při používání. Hrot ze slinutého karbidu. Slinutý karbid je kovový materiál slisovaný pod vysokým tlakem, při vysoké teplotě, a vykazuje velmi vysokou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Balení obsahuje gumový chránič hrotu Power Grip a talířek. Ultra Sonic Finish- více vrstvé lakování holí, které je na závěr přelakováno bezbarvým lakem a vyleštěno, zajišťuje vysokou odolnost laku před poškozením.
1800,-
LEKI hole Titanium 20111 ks,
Nordic walkingové hole s fixní délkou. Hůl je z hliníkové slitiny. Shark - dvoukomponentní madlo (plast, korek) s prstencovitým poutkem. 95% všech rukou dokonale padne do řemínků z prodyšné síťoviny, optimalizovaných jak z hlediska střihu, tak detailů, jistoty a opory při používání. Hrot ze slinutého karbidu. Slinutý karbid je kovový materiál slisovaný pod vysokým tlakem, při vysoké teplotě, a vykazuje velmi vysokou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Balení obsahuje gumový chránič hrotu Power Grip a talířek. Ultra Sonic Finish- více vrstvé lakování holí, které je na závěr přelakováno bezbarvým lakem a vyleštěno, zajišťuje vysokou odolnost laku před poškozením.
1562,-
LEKI hole Titanium Vario1 ks,
Dvoudílné Nordic bladingové hole. Nastavitelná délka hole 145-165 nebo 155-175. Dolní i horní část hole je z hliníkové slitiny. Shark - dvoukomponentní madlo (plast, korek) s prstencovitým poutkem. 95% všech rukou dokonale padne do řemínků z prodyšné síťoviny, optimalizovaných jak z hlediska střihu, tak detailů, jistoty a opory při používání. Hmoždinka SLS používaná firmou Leki k upevnění a zaaretování holí v požadované délce. Tato hmoždinka má jako jediná na trhu nosnost při tlaku do osy hole 140kg, a tuto hmotnost udrží i při povolení o 360°. Oboustranný hrot ze slinutého karbidu s bezpečnostním krytem z odolného plastu. Ultra Sonic Finish- více vrstvé lakování holí, které je na závěr přelakováno bezbarvým lakem a vyleštěno, zajišťuje vysokou odolnost laku před poškozením.
2514,-
LEKI Nordic Walking hole Flash shark1 ks,
Leki Flash Shark Tyto nordic walkingové hole jsou určeny pro všechny příležitosti a jsou vyrobeny ze 70% kompozitu karbonu. Přesvědčí svým velmi kvalitním, inovativním a lehkým vybavením, jako jsou Shark korková madla, vycvakávací Trigger Shark poutka, gumová koncovka Power Grip Pad, stejně tak vysokou úrovní komfortu a kvality. Výrazně šetří na hmotnosti a poskytují nezbytnou odolnost. Obraz tohoto modelu dotváří sofistikovaný a svěží design. Karbonové kompozitní hole o průměru 16mm, 70% kompozit karbonu Shark CorTec 1-komponentní madla pro perfektní úchop, termoizolaci a tlumení vibrací Power Shark nastavitelná vypínací poutka S-M-L Hroty za slinutého karbidu, Nordic Walking talířky a Power Grip vulkanizovaná koncovka Povrchová úprava hole lakem pro ochranu designu Matt Varnish Design: black/white-green-anthracite Délky: 100-130cm (po 5cm) Hmotnost: 300g/pár (při délce 115cm bez gumových koncovek a poutek)
2276,-
LEKI Nordic Walking hole skate Blade Airfoil 160cm1 ks,
Leki Skate Blade Airfoil Jedná se o stylizované aluminiové hole s prvotřídním vybavením, jako například koncovka Safety Tip pro Nordic Blading, 2-komponentní Shark CorTec madla s Trigger Shark poutky a vysokopevnostní hliníkové trubky, které zajišťují optimální jízdní vlastnosti. Velká tuhost a ostřejší závodní design přinášejí výrazný komfort, pravý požitek a dobrou náladu. Hliníkové hole o průměru 18mm, velmi tuhý, tvrzený hliník HTS 6.5, pružný a ohebný do 30mm při zatížení 40kg 2-komponentní Shark CorTec madla pro perfektní úchop, termoizolaci a tlumení nárazů Power Shark nastavitelná poutka S-M-L pro délky do 155cm, M-L-XL od 160cm Nordic Blading Safety Tip - hroty ze slinutého karbidu v bezpečnostní koncovce Povrchová úprava hole pro ochranu designu Ultra Sonic Finish Airfoil technologie pro snížení aerodynamického odporu s vyšší pevností v ohybu Design: red/anthr.-white-silver-black-neon yellow Délky: 140-175cm (po 5cm) Hmotnost: 106g/m / 438g/pár (při délce 160cm bez gumových koncovek a poutek)
2295,-
Leki Hůl Wanderfreund Makalu1 ks,
Vycházková hůl se systémem SpeedLock 2 pro nastavení délky S ergonomickou Aergomed rukojetí a madlem s prodlouženou opěrnou plochou Součástí je gumová botička pro chůzi po zpevněném povrchu Z vysokopevnostního hliníku Nosnost v ose 90 kg
799,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz