Košík je prázdný

Síťky a rakety

Premium Clip1 ks,
Kvalitní masivní síťka vyrobená ze železné konstrukce a kvalitní bavlněné síťoviny. Snadná manipulace díky klipu. Možnost napnutí i zvyšování či snižování výšky síťky.
850,-
Master1 ks,
Kvalitní síťka s tradičním šroubováním. Modrá nylonová síťovina.
590,-
Premium WM1 ks,
Jedna z nejkvalitnějších sítěk na trhu! Tato síťka s atestem ITTF je používána na světových šampionátech. Masivní železná konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Modrá bavlněná síťovina. Možnost napínání a zvyšování či snižování síťky.
890,-
Pro Clip1 ks,
Kvalitní síťka s klipovým uchycením. Modrá nylonová síťovina. Možnost napnutí a zvyšování či snižování síťky.
690,-
TENISOVÁ RAKETA HEAD MX SPARK PRO YELLOW1 ks,
Tenisová raketa HEAD MX SPARK PROTenisová raketa Head MX Spark Pro pochází z nové kolekce pro rok 2018 a je ideální volbou pro začínající, mírně pokročilé či rekreační hráče i hráčky jakéhokoliv věku. Hlava rakety má velkou plochu o velikosti midplus, což napomáhá odehrát i nepřesně trefené údery. Je vyrobena z grafitového kompozitu, který zajišťuje snadnou manipulaci při hře. Tenisová raketa Head MX Spark Pro patří do série Metallix, která je vyrobena ze speciálně vyvinuté matice karbonových vláken a krystalické kovové slitiny. Ve výsledku je raketa lehčí, a přesto pevnější a silnější než kdy dřív. Navíc perfektně padne do ruky. Raketa značky Head je vypletená a je prodávána v ochranném obalu.
1450,-
Tenisová raketa Wilson Blade Feel 105 20211 ks,
Tenisová raketa Wilson Blade Feel 105 2021 je určená pro rekreační hráče a seniory, kteří potřebují lehkou raketu s velkou hlavou a snadnou kontrolou. Raketa je vyrobena z grafitového kompozitu, který je lehký, pevný a odolný. Má větší tzv. midplus hlavu o rozměru 677 cm2 pro lehčí zásah a větší sweetspot. Velký dosah Raketa je prodloužená o 0,7 cm pro delší dosah a větší páku při úderu. Raketa tak snadno generuje energii i při pomalém švihu. Ideální raketa pro nenáročné rekreační hráče a seniory.
2190,-
Tenisová raketa Wilson PRO STAFF Precision 1031 ks,
Tenisová raketa Wilson PRO STAFF Precision 103 pro pokročilé rekreační hráče s technologií PWS a ostrým designem řady Pro Staff. Rám je vyrobený technologií Fused Composite a nabízí vynikající poměr mezi tuhostí a flexibilitou. Větší hlava a prodloužená délka pro lepší dosah speciálně na volejích při čtyřhře. Komfortně laděné hráče potěší Cushion-Aire Grip pro příjemnější držení rakety.    Více stability Legendární stabilizační systém hlavy rakety od Wilsonu nese název PWS - Perimeter Weighting System. Toto rozšíření rámu hlavy rakety ve střední části vylepšuje torzní tuhost hlavy rakety a zabraňuje nechtěnému kroucení rámu při úderu. Výsledkem je větší stabilita, komfort a cit.   Na síti jako doma Raketa má specifické parametry, které ji předurčují ke skvělým výkonům ve čtyřhře. Především prodloužená délka a větší hlava raketa umožní hráči pohodlné přebíhání na síti s přidaným dosahem. Velmi lehká konstrukce a vyvážení silně do hlavy z ní dělá dobře ovladatelnou a rychlou zbraň. Parametry rakety budou více vyhovovat ženám, pro které je ovladatelnost alfou a omegou úspěchu.
1790,-
Tenisová raketa Dunlop D TR Apex Lite 250 G2 HL1 ks,
Paramaetry: ‎8.2 x 71.2 x 28.4 cm; 420 g Konstrukce: Graphite Váha bez výpletu: 250g Vyvážení: 345 mm Hlava: 100sq.inch Délka: 27 palců
1890,-
Tenisová raketa Head Radical Elite1 ks,
Tenisová raketa Head Radical Elite pro amatérské klubové hráče potěší velkou hlavou rakety 680 cm2 a univerzální kontrolou všech úderů. Hmotnost rakety je solidních 265 g bez výpletu a díky tomu rám poskytuje velmi snadnou ovladatelnost. Vyvážení rakety blíže středu na 335 mm dodává raketě optimální dynamiku a razanci. Raketa je předvypletená trvanlivým a příjemným výpletem Synthetic Gut. Radikální tenis Raketa vychází ze závodního modelu Head Graphene 360 Radical MP. Platí pro ni podobné herní vlastnosti - poskytuje univerzální styl hry a snadnou kontrolu všech úderů. Díky větší hlavě rakety se vám budou míčky snáze trefovat. Hmotnost 265 g bez výpletu je vhodná spíše pro muže začátečníky a ženy na mírně pokročilé úrovni. Díky vyvážení na střed na 335 mm dokáže raketa vygenerovat překvapivě razantní údery při zachování ovladatelnosti.
1190,-
Tenisová raketa Dunlop Vision 260 G41 ks,
Raketa je určená pro klubové nebo mladé hráče.  Konstrukce 4D Premium Graphite Délka: 27,25 palců Váha bez výpletu: 260g  Vyvážení: 350mm
1690,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz