Košík je prázdný

Hráč

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Brankářské brusle
Brankařské sety
Chrániče
Brankářské betony
Kolečka
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Brankářské vyrážečky
Doplňky
Blade Easton ST model 20071 ks,
ST 2007 - Lh Sakic 1 490 Kč ST 2007 - Rh Sakic 1 490 Kč
1250,-
Blade Bauer Vapor V21 ks,
Velmi kvalitní celokompozitová čepel za mimořádnou cenu. Ultra lehké grafitové vlákno v kombinaci s pěnovým jádrem dává čepeli vysokou životnost při zachování nízké hmotnosti 140 gramů. Pěnová výplň uvnitř čepele dokonale tlumí puk, čímž je zabráněno nežádoucímu odskakování puku od čepele. Čepel je vhodná na profesionální použití. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
1200,-
Blade Reebok RBK 7K1 ks,
Nejvyšší model celokompozitové čepele z řady Reebok RBK 7K určená pro vrcholové použití. Díky použitým materiálům je dosaženo maximální tvrdosti a přesnosti střely.
1250,-
Blade Koho 33801 ks,
Výprodej modelové řady 2003-2004. Jedná se o předchůdce jedné z nejpopulárnějších čepelí poslední doby CCM V60. Použité grafitové vlákno a tvrzené ABS plastové jádro tvoří dokonalou čepel, která je při zachování minimální hmotnosti velmi odolná proti zlomení. Použité materiály a dřevěný krček zaručují dokonalé herní vlastnosti. Krček čepele je vyztužen, čímž je zvýšena odolnost čepele proti zlomení v oblasti krčku. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
800,-
Blade Rebellion Composite1 ks,
Jedná se o jednu z nejkvalitnějších celokompozitových čepelí na současné trhu od švédského výrobce Rebellion. Použité grafitové vlákno a pěnová výztuha tvoří dokonalou čepel, která je při zachování minimální hmotnosti velmi odolná proti zlomení. Díky pěnové výztuze nedochází k nežádoucímu odskakování puku od čepele. Dokonalý design uspokojí i nejnáročnější hráče. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
800,-
Blade RBK 5K1 ks,
Špičková kompozitová čepel Reebok 5K s výbornou hmotností pouhých 180g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1170,-
Blade RBK 4K1 ks,
Velmi kvalitní celokompozitová čepel za mimořádnou cenu. Ultra lehké grafitové a aramidové vlákno v kombinaci s pěnovým jádrem dává čepeli vysokou životnost při zachování nízké hmotnosti 130 gramů. Pěnová výplň uvnitř čepele dokonale tlumí puk, čímž je zabráněno nežádoucímu odskakování puku od čepele. Čepel je vhodná na profesionální použití. Revoluční technologie X Stiff blade zaručuje vyšší pružnost čepele, čímž je zvýšena její životnost a jsou zaručeny dokonalé herní vlastnosti. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
840,-
Blade RBK 2K1 ks,
Populární dřevěná čepel s dlouhým plastovým klínkem proti roztřepení. Kvalitní finské dřevo s plastovým klínkem až po špičku čepele dává čepeli vysokou životnost. Čepel je vhodná na profesionální použití. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
750,-
Blade RBK 3K1 ks,
Jedná se o nástupce nejprodávanější čepele poslední doby CCM V 6,0. Použitý materiál tvrzený ABS plast v kombinaci s grafitovou a sklolaminátovou výztuhou tvoří dokonalý prvek, který je při zachování minimální hmotnosti velmi odolný. Krček čepele je vyztužen, čímž je zvýšena odolnost čepele proti zlomení v oblasti krčku. Dokonalý design uspokojí i nejnáročnější hráče. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
890,-
Kompozitová čepel blade CCM V081 ks,
Špičková kompozitová čepel CCM V08 s výbornou hmotností pouhých 170g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1350,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz