Košík je prázdný

Hokej

Jednodílné hokejové ribano Frontier1 ks,
Jednodílné hokejové ribano z nejkvalitnější možné bavlny s gramáží 240g/m2. Velmi dobrý střih ribana dává potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Zip na přední straně je podšit látkou, takže nedochází k nepříjemnému "studení" při oblékání ribana.
360,-
Dvoudílné hokejové ribano Frontier1 ks,
Dvoudílné hokejové ribano z nejkvalitnější možné bavlny s gramáží 240g/m2. Velmi dobrý střih ribana dáva potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Ribano se obléká přes hlavu jako klasická tepláková souprava. V pase u kalhot je pohodlná široká guma.
400,-
Šle na hokejové kalhoty Blue Sports1 ks,
Šle od kanadské firmy Blue Sports slouží k uchycení hokejových kalhot. Šířka 4 cm spolu s plastovými poutky zaručují pohodlí hráče. Míry v závorce udávají celkovou délku šlí.
240,-
Hokejová láhev na pití1 ks,
Láhve na pití s dlouhou hubicí. Objem láhve je 1,0l. Láhve jsou zdravotně nezávadné a mají potřebné atesty.
100,-
Hokejka JOFA 40201 ks, Dřevěné
vHokejová hůl Jofa 4020 se i přes svou téměř 20 letou existenci stále řadí mezi nejžádanější hole mezi amatéry a hokejbalisty. Vysoce kvalitní žerď je vyrobena z finského dřeva. Vyšší pružnost hole je dána tvrdostí žerdě MEDIUM stiff. Čepel hole je tvořena vysoce odolným ABS plastem a dřevěnou výztuhou, která zvyšuje životnost hole. Délka hole je 152cm.
739,-
Hokejový suspenzor Frontier s podvazky1 ks,
Velmi kvalitní hokejový suspenzor s podvazky Frontier je vyroben z kvalitních materiálů a má potřebný ochranný a zdravotní atest. Velikost udáva obvod v pase. Velikost plastového výlisku je úměrná velikosti v pase.
250,-
Páska na hokejku Andover vlajka1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná zejména mladými hráči. Potisk je replikou kanadské nebo americké vlajky a všeobecně zažitým označením pirátů. Díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Hokejové štulpny extra jednobarevné1 ks,
Jednobarevné hokejové štulpny Tackla extra se vyznačují svým dvojitým pletením, které zvyšuje odolnost a tloušťku štulpen. Štulpny jsou vyrobeny z úpletu.  
340,-
Hokejová helma Mission M951 ks,
Profesionální hokejová helma Mission M95 se řadí díky své konstrukci a ultra lehké pěnové výztuze mezi nejlehčí helmy na trhu. Díky jedinečnému systému PARABOLIC HEAD se helma při podélném nastavování velikosti dokonale přizpůsobí tvaru hlavy. Uši jsou chráněny odnímatelným chráničem, který je vyroben z čirého plastu
1550,-
Kompozitová hokejka SBK Skillmaster1 ks, Celokompozitové
Kompozitová hokejka SBK Skillmaster od kanadské firmy Sherbrook je vyrobena z karbonových vláken (10%) a sklolaminátu (90%). Díky své konstrukci je tato kompozitová hůl vhodná pro amatérské použití a mládežnické kategorie. Hmotnost hole SBK Skillmaster je 600 gramů u hole seniorského průřezu, 480gramů u juniorského průřezu a 330gramů u dětského hole. Čepel hole je kombinace sklolaminátu a ABS. Tato hůl se vyrábí v tvrdostech 30flex, 50flex a 90 flex. Hole o tvrdosti 30 flex jsou určeny pro děti věku 5-7 let, rukojeť hole je užšího průřezu pro lepší uchopení hole. Hole o tvrdosti 50 flex jsou určeny pro děti věku 8-12 let, rukojeť hole je užšího průřezu pro lepší uchopení hole. Hole o tvrdosti 90 flex jsou klasického průřezu a jsou určeny pro mládež nad 13 let a seniory.
1050,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz