Košík je prázdný

K2

filtrace
Další filtry
Kolečkové brusle K2 Alexis Boa W, 20171 ks,
Dámské in-line brusle pro rekreační i sportovní jízdu. kategorie: Fitness rekreační. Limitovaná edice
3490,-
Kolečkové brusle K2 Alexis Pro 84 W, 20161 ks,
Dámské inline brusle pro rekreační i sportovní jízdu. kategorie: Fitness rekreační
3650,-
Kolečková brusle K2 VO2 90 Boa 20171 ks,
Posuň svůj bruslařský trénink na vyšší úroveň s kolečkovými bruslemi K2 VO2 90 Boa 2017. 90mm kolečka, pohodlná bota a spolehlivé zatahování BOA jsou zárukou, že tě při tréninku podrží za každých okolností. Softboot bota dokonale obepne nohu pro co nejlepší míru kontroly a ovládateľnosti.Taktiež zprostředkuje komfort a pohodlí, jaké nedostaneš v žádných jiných tréninkových bruslích. Delší tréninky ti díky tomu nebudou dělat žádný problém. Materiál Ultralon, umístěný v oblasti paty a achylovky se během používání vytvaruje přesně podle tvé nohy. Nohy v suchu ti zaručí propracovaný systém odvětrání Vortech. Je kombinací větrání na boku, odvětrané vnitřní vložky a větracích kanálků v podrážce. Pokud tě zajímají další detaily týkající se systému odvětrání navštiv tento článek na blogu. K2 VO2 90 Boa dotáhneš prostřednictvím systému BOA. Ocelová lanka se utahují rovnoměrně točením kolečka BOA. Brusle se díky tomu zatáhne rovnoměrně po celé délce. Navíc si ji můžeš dotáhnout i během jízdy, když už máš klipsnu zapnutou. Na systém BOA je celoživotní záruka v podobě bezplatných náhradních dílů, avšak samostatný systém je nadmíru spolehlivý a také se jednoduše servisuje. O zbytek zatažení se postará suchý zip na nártu a klipsna na kotníku. Kotník VO2 Cuff j e zdrojem spolehlivé opory i během náročného tréninku. Hliníkový Rám VO2.2 je zdrojem velmi dobrého přenosu energie do odrazu. Jeho délka je optimálním kompromisem mezi obstojnou obratností a dobrou stabilitou ve vyšších rychlostech během tréninku.
5990,-
Kolečková brusle K2 VO2 90 Pro 20171 ks,
Kolečkové brusle K2 VO2 90 Pro 2017 ti nejlépe poslouží v případě, že si mírně pokročilý nebo pokročilý bruslař. Jsou skvělým tréninkových nástrojem, který ti pomůže v polykání hrázových kilometrů a zlepšování kondice. Tréninkový charakter bruslí se kromě velikosti koleček projeví především v botě. Ta má patentovanou Softboot technologii, která z ní činí nadstandardně pohodlnou botu při zachování top výkonosti. Bezkonkurenční komfort je právě to, čím jsou K2-ojky proslulé. Bota je navíc vybavena jedinečným větráním Vortech, které v sobě skloubí odvětrání po bocích, větrací otvory v přední a zadní části podrážky přes které se čerstvý vzduch vhání do systému kanálků v podrážce a ochlazuje tak chodidlo. Všechny detaily o Vortech technologii najdeš v tomto článku na blogu. V oblasti paty a achylovky mají VO2 90 Pro navíc materiál Ultralon, který je o něco tužší a ježděním se přizpůsobí noze a vytvaruje. Ultralon se používá také v tepelně tvarovatelných vnitřních pantoflích lyžáků. "Pro" v názvu bruslí označuje systém zatahování. V tomto případě se jedná o speedlacing systém tkaniček, který brusle spolehlivě dotáhne jedním tahem. Případnému uvolnění předejde pojistka proti uvolnění. O zbytek se postarápevná přezka na kotníku a suchý zip nad nártem.
4990,-
Inline brusle K2 VO2 90 Pro M 20191 ks,
Inline brusle K2 VO2 90 Pro M z pánské kolekce jsou ideální volbou pro pokročilé a zkušenější bruslaře. Brusle mají hliníkový podvozek, který je osazen polyuretanovými kolečky o průměru 90 mm s tvrdostí 83A a odolnými ložisky ILQ-9 Classic Plus. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem zapínání a Vortech Ventilation systémem.
5190,-
Inline brusle K2 F.I.T. 84 Boa 20191 ks,
Pánské inline brusle K2 F.I.T. 84 Boa 2019 jsou ideální volbou pro začínající a mírně pokročilé bruslaře, kteří od svých bruslí očekávají výkon a styl za rozumnou cenu. Speciální hliníkový rám dokonale přenese energii a konstrukce rovněž podpoří klenbu chodidla při fitness jízdě
4490,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz