Košík je prázdný

RBK a -

Kolečkové brusle Reebok RBK 3K Azure1 ks,
Kolečkové brusle RBK 3K jsou určené pro in-line hokej na poloprofesionální úrovni. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit extrémně odlehčený hliníkový podvozek TRI-DI LITE , který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 5 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat VT 733 o trvdosti, která je vhodná na bruslení po betonu či asfaltu.Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4200,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 4K1 ks,
Kolečkové brusle RBK 4K jsou určené pro in-line hokej na všech úrovních. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit kvalitní hliníkový podvozek, který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 5 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat VT 733, která jsou vhodná pro jízdu na betonu či asfaltu. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4790,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 5K Forsaken1 ks,
Kolečkové brusle Reebok RBK 5K Forsaken jsou určené pro in-line hokej na profesionální úrovni. Velmi atraktivní vzhled boty, která je pro lepší ventilaci opatřena systémem Air Vented, což jsou větrací otvory na špičce boty. Je použit extrémně odlehčený hliníkový podvozek TRI-DI LITE , který využívá patentované technologie TRI-DI, která využívá tří rozměrů koleček pro dokonalý sklon brusle. První kolečko má průměr 72mm, druhé a třetí kolečko 76mm a čtvrté kolečko má průměr 80mm. Jsou použita ložiska Abec 7 a nejkvalitnější kolečka na současném trhu - Rink Rat Hot Shot o trvdosti 74A, která je vhodná na bruslení na specielní in-line ploše. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
4900,-
Kolečkové brusle Reebok RBK 8K Pump1 ks,
Kolečkové brusle Reebok RBK 8K Pump určené na in-line hokej a bruslení. Nejvyšší profesionální model kolečkových bruslí světové značky RBK. Anatomicky perfektně tvarovaná bota zaručuje dokonalé pohodlí při hře. Pro dosažení optimálního komfortu a ochrany je brusle opatřena systémem Pump, což je vzduchový polštář, který lze libovolně napumpovat vzduchem. Podrážka je tvořena z grafitových vláken, která dávají brusli vysokou tuhost při zachování minimální hmotnosti. Špička brusle je celoplastová a pro lepší ventilaci brusle je opatřená ventilačními otvory Vented Toe. Patentovaná technologie Skatelock zabraňuje nežádoucímu povolování tkaniček při hře. Spočívá v "zaklapnutí" tkaničky do zámku a tím k zafixování v dané poloze. Jsou použity hliníkové podvozky se systémem Tri-Di, který spočívá v následujícím rozestavění průměrů koleček: první kolečko 72mm, druhé a třetí 76mm a čtvrté 80mm. Tímto rozestavením je dán ideální sklon brusle. Jsou použita ložiska Abec 9 a kolečka Rink Rat Hornet XXX Grip ( druhé a třetí ) a Grip Speed ( první a čtvrté ). Tyto kolečka se řadí na vrchol mezi kolečky a jsou vhodná pro bruslení na speciální plastové in-line ploše. Pro určení odpovídající velikosti použijte převodník velikostí viz. detailní foto produktu.
8300,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz