Košík je prázdný

Běžecké lyžování

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Výrobce
Völkl
Briko
HAVEN
Hatchey
Relax
Tecnica
Blizzard
Rossignol
Volant
Dalbello
Westige
Lusti
MARKER
Běžecké lyže BOHEMIA XS CLASSIC1 ks,
Běžecká lyže Sporten Bohemia XS Classic, která nejen názvem, ale i konstrukcí vychází ze závodního modelu Bohemia RCX. Má ojedinělý 3D profil, který dodává lyžím eleganci a aerodynamiku. Vysoce sportovní lyže s odlehčeným jádrem pro nejnáročnější sportovce a se speciální strukturou vysokomolekulární grafitové skluznice. Pro tuto sezonu byly lyže posunuty o třídu výše změnou typu skluznice a broušením, což zaručuje lepší absorbci vosku a tím vynikající skluz.
2350,-
Běžecké lyže BOHEMIA XS SKATE1 ks,
Běžecká lyže Sporten Bohemia XS Skate, která nejen názvem, ale i konstrukcí vychází ze závodního modelu Bohemia RCX. Má ojedinělý 3D profil, který dodává lyžím eleganci a aerodynamiku. Vysoce sportovní lyže s odlehčeným jádrem pro nejnáročnější sportovce a se speciální strukturou vysokomolekulární grafitové skluznice. Pro tuto sezonu byly lyže posunuty o třídu výše změnou typu skluznice a broušením, což zaručuje lepší absorbci vosku a tím vynikající skluz.
2350,-
Běžecké lyže SPRINT SKATE1 ks,
Osvědčená lehká rychlá lyže Sporten Sprint Skate určená pro sportovní styl jízdy ve stopě. Lehká je díky odlehčenému dřevěnému jádru se vzduchovými kanálky. Rychlá díky nové úpravě skluznice. Tato verze má nízkou špičku a díky svému určení je nejtvrdší ze všech lyží typu Sprint.
1890,-
Běžecké lyže SPRINT CLASSIC1 ks,
Osvědčená lehká rychlá lyže Sporten Sprint Classic určená pro sportovní styl jízdy ve stopě. Lehká je díky odlehčenému dřevěnému jádru se vzduchovými kanálky. Rychlá díky nové úpravě skluznice. Tato verze má nejvyšší špičku a je nejměkčí variantou lyží Sprint.
1660,-
Běžecké lyže VEGA1 ks,
Univerzální sportovní lyže Sporten Vega určená jak pro klasiku, tak pro bruslení. Tato úzká elegantní lyže je určená především pro jízdu ve stopě. Zajišťuje optimální odraz a perfektní skluz. Ideální poměr cena/výkon.
1290,-
Běžecké lyže HIGHLANDER1 ks,
Lyže Sporten Highlande MgE je vhodná do volného terénu. Svými rozměry umožňuje jízdu i ve stopě. Díky odlehčenému jádru se podařilo docílit citelné redukce váhy. Lyže se díky ocelovým hranám a speciálnímu chrániči patky stává odolnější. Je vhodná do horských terénů. Speciálně vyvinutý lisovaný progresivní protismyk je také součástí lyže.
2090,-
Běžkařská obuv Skol N75 2031 ks,
Turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy. Opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže.
740,-
Běžkařská obuv Skol SPs 3021 ks,
Turistická bota je z vícevrstvé syntetické kůže se zpevněnou patní částí. Speciální dezén podešve umožňuje dobrou stabilitu při chůzi. Opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu. Podešev z materiálu TPE.
650,-
Běžkařská obuv Skol SPs 5071 ks,
Sportovní bota moderní konstrukce vhodná pro klasiku. Překryté šněrování pružným neoprénem optimálně obepíná nárt a zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti. Zesílený pružný vrch boty zvyšuje boční stabilitu a oporu ve sjezdech. Vrch boty je z vysoce kvalitní vícevrstvé syntetické kůže zaručující optimální ohebnost a pohodlí i při velmi nízkých teplotách. Speciální dezén podešve umožňuje dobrou stabilitu při chůzi. Opatek a tužinka jsou vytvarované ze zesíleného pružného termoplastického materiálu. Podešev z materiálu TPE.
750,-
Běžecká obuv SPs 5081 ks,
Sportovní bota moderní konstrukce vhodná pro klasiku. Překryté šněrování pružným neoprénem optimálně obepíná nárt a zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti. Zesílený pružný vrch boty zvyšuje boční stabilitu a oporu ve sjezdech. Vrch boty je z vysoce kvalitní vícevrstvé syntetické kůže zaručující optimální ohebnost a pohodlí i při velmi nízkých teplotách. Speciální dezén podešve umožňuje dobrou stabilitu při chůzi. Opatek a tužinka jsou vytvarované ze zesíleného pružného termoplastického materiálu.
990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz