Košík je prázdný

Lyžování Hole

filtrace
Určení
Brýle
Přilby
Chrániče
Turistické hole
Volný čas
Další filtry
Dle tvaru
Hokejky
Obuv na běžky
Běžkařský set
Výrobce
18-19
16-17
14-15
15-16
19-20
Výrobce
Spine
Fischer
Völkl
Brados
Briko
Relax
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Atomic
Rossignol
Acra
Sable
Dalbello
Sulov
Sporten
Skol
Salomon
Westige
-
Lusti
Leki Worldcup Lite SL1 ks, 13-14
Leki Worldcup Lite SL Perfektní juniorské Worldcapové hole pro mladé slalomáře a lyžařky. Topově vybavené se všemi moderními komponenty, kterými se vyznačují bezpečné a spolehlivé závodní hole. Společně s designem se tyto hole stávají nutností pro každého závodního našence. Průměr 16mm, stabilní, velmi tuhá hliníková konstrukce s tvrdostí HTS 6.5. Airfoil technologie pro snížení aerodynamického odporu s vyšší pevností v ohybu Bezpečnostní upínací systém Trigger S, Nastavitelná Trigger S Vario poutka S-M-L Hroty ze slinutého karbidu, racingové talířky Povrchová úprava Ultra Sonic Finish s nejvyšší ochranou designu hole Design: red/anthr.-white-silver-black-neon-yellow Délky: 90-120 Hmotnost: 398g/pár bez poutek (délka 105cm)
1390,-
Sjezdové hole Leki Spark Lite S - black/bright anthracite/white/red1 ks,
Tato vysoce kvalitní sjezdová hůl je perfektní hůl je vhodná pro začínající i pokročilé lyžaře. Hůl perfektně reaguje a díky systému Trigger S je uchopení hole bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní tahem nahoru. Slalomové rukojeti Trigger S mají čtyř prohlubně pro prsty, které pomáhají držet hůl bez námahy celý den.
1590,-
Hole Leki Spark Lite S černo/zelená1 ks,
Tato vysoce kvalitní alpinistická hůl je perfektní hůl pro nováčky s všeobecnými kvalitami. Ať dlouhé záběry nebo krátké švihy: Hůl Spark Lite S vždy správně reaguje. Se systémem Trigger S je uchopení hole díky rychlému zacvaknutí bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní tahem nahoru. Slalomové rukojeti Trigger S mají čtyř prohlubně pro prsty, které pomáhají držet hůl bez námahy celý den. TRIGGER S Speciální štíhlé madlo Speed od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností. HLINÍK HTS Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností. COBRA ALPINE Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí. STEEL TIP Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu. TRIGGER S SYSTÉM Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.
1590,-
Lyžařské hole Leki WCR TBS SL 3D - fluorescent red/black/neonyellow1 ks,
Před nezničitelnými 18milimetrovými tyčemi z vysoce pevného hliníku se skloní každá slalomová hůl. Nosná plocha Airfoil kapkovitého tvaru se stará o optimální aerodynamiku, navíc s novým gripem Trigger 3D Slalom pokaždé najdete perfektní pozici. Nový systém madla Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek.
2290,-
Leki WCR TBS SL 3D, neonpink-black-neonyellow1 ks,
Kvalitní lyžařské hůlky jsou nezbytnou součástí výbavy na svah. Ideální pro vás budou, jestliže hledáte hole o délce 110 cm. Leki WCR TBS SL 3D, neonpink-black-neonyellow, vel. 110 cm byly vyrobeny z hliníku, který jim dodává pevnost a odolnost při pádu. Jako materiál madla k holím Leki byl využit Trigger 3D. Svým zaměřením budou tyto lyžařské hůlky vhodné pro ženy i muže. Jejich design byl vytvořen pro sezónu 2020/2021. Vychutnejte si zimní radovánky s hůlkami, na které se můžete skutečně spolehnout.
1990,-
Sjezdové hole Leki BOLD LITE S černo/červené1 ks,
Sjezdové hole Leki BOLD LITE S s bezpečnostním systémem madla a poutka Trigger S. Hole jsou vyrobeny z lehkého a pevného hliníku HTS 5.5. Kompatibilní s rukavicemi Trigger 3D.
1890,-
Sjezdové hole Leki Bold Lite S black/blue/white1 ks,
Sjezdové hole Leki Bold Lite S Vás zaujmou svými všestrannými vlastnostmi. Hole Vás nezklamou u dlouhých záběrů, ale ani u krátkého švihu - dokonale reagují na každý Váš pohyb. Hole jsou v černé barvě a jsou doplněné bílo-modrými prvky. Se systémem Trigger S je uchopení hole díky rychlému zacvaknutí bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní tahem nahoru. Rukojeti Trigger S mají čtyři prohlubně pro prsty, které pomáhají držet hůl bez námahy po celý den.
1890,-
Sjezdové hole Leki Speed S 120cm1 ks,
Airfoil Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu. Hliník HTS Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou. Cobra Alpine Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí. Flex Tip Alpine Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu. Trigger S Maximální bezpečnost, špičkový komfort. Trigger S Ti umožňuje nacvaknutí a uvolnění poutka rychleji a pohodlněji než kdykoli předtím. Patentované bezpečnostní uvolnění nabízí dodatečnou ochranu proti zranění. Trigger S Systém Díky systému Trigger S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.
2350,-
Sjezdové holeLeki WC LITE SL 3D1 ks,
Takřka nezničitelným trubkám z vysokopevnostního hliníku, o průměru 16 mm, se podvolí každá slalomová branka. Airfoil design současně zajišťuje optimální aerodynamické vlastnosti holí, zatímco díky rukojetím SL se systémem Trigger 3D vždy najdete správnou pozici pro uchopení. To je model Leki WC LITE SL 3D.
1690,-
Hole Leki Vario XS1 ks,
Dvoudílné, dětské, trekkingové hole s konstrukcí Vario Rukojeť PA Safety (Compact Soft) Poutko Lock Security Strap (Nylon) Horní díl Aluminium (HTS 5.5) Dolní díl Aluminium (HTS 5.5) Hrot Flex Tip (Short) Steel tip
890,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz