Košík je prázdný

Přilby

filtrace
Další filtry
Výrobce
Fischer
Völkl
Spine
Brados
Leki
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Rossignol
Atomic
Volant
Sable
Swix
Dalbello
Sporten
Skol
Salomon
Westige
Lusti
Lyžařská helma Relax WILD RH17B1 ks,
WILD je skutečným vítězem mezi helmami. Svými funkčními atributy, anatomickým tvarováním a konstrukcí IN-MOLD je tou pravou helmou pro náročné lyžaře.
1090,-
Helma Marker Consort women 2,0 - Raspberry1 ks,
Univerzální dámská sjezdová přilba Marker Consort 2.0 Woman je určená pro použití jak na upravených svazích, tak ve volném terénu. O bezpečí pečuje technologie In-Mold, jejímž základem je tlakové vstřikování pěnového EPS polystyrénu do odolného polykarbonátového pláště. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.Přilba Consort 2.0 Women disponuje i dalšími inovativními technologickými prvky, které výrazně přispívají k bezpečnosti a značně navyšují komfort užívání:- ventilace s možností uzavření (Air Channel + Climatic 2 Position)- nastavení obvodu přilby regulačním kolečkem v zadní části (RTS Fit System)- magnetické zapínání pod bradou (Fidlock OG)- odnímatelná extra teplá výstélka (Volume Fleece)- odnímatelné kryty uší s úpravou Audio Ready
1490,-
Lyžařská helma Relax VOLCANO RH20D1 ks,
VOLCANO je univerzální helma vhodná jak na upravené sjezdovky, tak mimo ně. Nízká hmotnost, bezpečná konstrukce IN-MOLD s ochranou výztuhou CROSS TEC splňuje nejvyšší nároky.
1190,-
Lyžařská helma Relax VOLCANO RH20C1 ks,
VOLCANO je univerzální helma vhodná jak na upravené sjezdovky, tak mimo ně. Nízká hmotnost, bezpečná konstrukce IN-MOLD s ochranou výztuhou CROSS TEC splňuje nejvyšší nároky.
1190,-
Helma Marker Clark White1 ks,
Velmi lehká a komfortní přilba Marker Clark je určená na free disciplíny. Výbornou ochranu hlavy poskytuje díky použité technologii Super Lightweight In-Mold, jejímž základem je tlakové vstřikování pěnového EPS polystyrénu do odolného polykarbonátového pláště. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.  Přilba Clark disponuje i dalšími inovativními technologickými prvky, které výrazně přispívají k bezpečnosti a značně navyšují komfort užívání: ventilační kanály a regulace průtoku vzduchu za pomoci překládací výstelky (Air Channel + Air Jam Climate Control) nastavení obvodu přilby regulačním kolečkem v zadní části (RTS Fit System) magnetické zapínání pod bradou (Fidlock OG) odnímatelná výstélka (XDRY Performance Lining) odnímatelné kryty uší s úpravou Audio Ready výměnná úchytka pásku brýlí v zadní části (PSE Google Clip) 3600 ochrana okrajů přilby před poškozením vlivem pádu, nebo při transportu po odejmutí výstelky a krytů uší je možné pod přilbu nosit čepici bez rizika poškození, ve skeletu nejsou žádné suché zipy (Beanie Ready)
1490,-
Lyžařská helma Relax TWISTER RH18S1 ks,
Super lehká juniorská helma TWISTER dokonale zajistí bezpečnost vašeho mladého sportovce. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.
790,-
Helma Marker Ampire Green1 ks,
Lehká, pohodlná a zároveň robustní sjezdová přilba Marker Ampire. Bezpečnost zaručuje technologie Hybrid Shell. Ta kombinuje lehkou a pevnou skořepinu inmold, která je v horní části překryta extra tvrdou skořepinou konstrukce hardshell. V případě nárazu horní skořepina rozkládá tlak po celém svém povrchu a in-mold skořepina absorbuje část energie a zaručuje tak optimální ochranu.  Přilba Ampire disponuje i dalšími inovativními technologickými prvky, které výrazně přispívají k bezpečnosti a značně navyšují komfort užívání: ventilace s možností uzavření (Air Channel + Climatic 2 Position) nastavení obvodu přilby regulačním kolečkem v zadní části (RTS Fit System) magnetické zapínání pod bradou (Fidlock OG) odnímatelná výstélka (XDRY Performance Lining) odnímatelné kryty uší s úpravou Audio Ready stylová úchytka pásku brýlí v zadní části 360° ochrana okrajů přilby před poškozením vlivem pádu, nebo při transportu
1490,-
Lyžařská helma Relax STEALTH RH24A1 ks,
Kompaktní vzhled, polohovatelný štít a perfektní styling dodá každému jezdi na eleganci. Lyžařská helma STEALTH s integrovaným štítem Vás chrání na svahu těmi nejmodernějšími technologiemi.
2590,-
Lyžařská helma Relax TWISTER RH18J1 ks,
Super lehká dětská helma s motivem poníka dokonale zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.
890,-
Helma Briko VULCANO FIS 6.8 Shiny Yellow Black1 ks,
Vulcano FIS 6.8 je helma světového poháru s certifikátem FIS 6.8, nejnovější a nejobtížnější standard z hlediska bezpečnosti. Patentovaný systém společnosti Briko "PROTETTO ™" přichází s ochranou na zadní straně hlavy, která absorbuje otřesy a dále zvyšuje bezpečnost v bodě nárazu, který je nejčastější při pádu. Vulcano FIS 6.8 získal ocenění ISPO v roce 2014 v kategorii lyžařské helmy a byl vybrán pro každoroční publikaci v ADI INDEX, a to prostřednictvím práva volby na výběr pro Compasso d'Oro. OBALY V ABS + VNITŘNÍM VE VNĚJŠÍM VNITŘNÍM OBKLADU S PLOCHÝMI SEZAMI A LÉČBEM POLIGIENE® CHRÁNĚNÝ SYSTÉM DEMONTÁŽNÉ PŘÍPRAVKY: - SHINY - POLISHED S MATTEM VELIKOSTI: 52-54-56-58-60-62-64 HMOTNOST: 660 gr CERTIFIKACE: FIS 6.8 - ASTM F2040: 11 - CE EN 1077 / A BEZPEČNOSTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ: CHINGUARD VULCANO "FIS 6.8" 2000AM0 M (52-58) -L (60-64) BUCKLE: METAL MICRO METRI
4390,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz