Košík je prázdný

Přilby

filtrace
Další filtry
Výrobce
Fischer
Völkl
Spine
Brados
Leki
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Rossignol
Atomic
Volant
Sable
Swix
Dalbello
Sporten
Skol
Salomon
Westige
Lusti
Lyžařská helma Relax TWISTER RH18S1 ks,
Super lehká juniorská helma TWISTER dokonale zajistí bezpečnost vašeho mladého sportovce. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.
790,-
BRIKO VULCANO FIS 6.8 - FISI - SHINY BLACK WHITE1 ks,
Briko VULCANO FIS 6.8 - FISI - SHINY BLACK WHITE černo bílá lyžařská helma je schválena certifikátem FIS v barvách italského lyžařského týmu s logem FISI. Tento design přilby kombinuje jak bezpečnostní, tak i aerodynamický výkon a drží bezpečnostní certifikaci FIS 6.8. Obsahuje systém proti tlumení nárazů, který zvyšuje bezpečnost helmy nazývanou Protetto (patent schválený).
5290,-
BRIKO VULCANO FIS 6.8 - FISI - White-Blue USA1 ks,
Briko VULCANO FIS 6.8 - FISI - . Přilba USA FISI Vulcano FIS je schválena certifikátem FIS v barvách amerického lyžařského týmu s logem FISI. Tento design přilby kombinuje jak bezpečnostní, tak i aerodynamický výkon a drží bezpečnostní certifikaci FIS 6.8. Obsahuje systém proti tlumení nárazů, který zvyšuje bezpečnost helmy nazývanou Protetto (patent schválený).
5190,-
BRIKO FAITO - FISI - MATT BLUE ROYAL1 ks,
Briko FAITO - FISI - MATT BLUE ROYAL modrá lyžařská helma. Faito je helma z vnějšího pláště, který je vyroben z odolného ABS a zdobená technickými detaily horního rozsahu. Tepelné pohodlí zajišťují vnitřní kanály, které spojují otvory s aktivní přední regulací s otvory pro pasivní zadní odsávání. Uchycení je zajištěno pomocí 3D úchytů, které regulují obvod a okcipitální exkurze a umožňují maximální přizpůsobivost připevnění helmy.
2590,-
BRIKO VULCANO FIS 6.8 - SH ORANGE FLUO BLACK1 ks,
Briko VULCANO FIS 6.8 - SH ORANGE FLUO BLACK oranžovo černá lyžařská helma. Vulcano FIS 6.8 je helma světového poháru s certifikací FIS 6.8, nejnovější a nejpřísnější bezpečnostní standard. Patentovaný systém Briko "PROTETTO ™" s ochranou na zátylku, který absorbuje nárazy a dále zvyšuje bezpečnost v nejběžnějším bodě nárazu během pádů. Vulcano FIS 6.8 získal v roce 2014 ocenění ISPO Award v kategorii Lyžařské přilby.
4490,-
Lyžařská helma Relax WILD RH17B1 ks,
WILD je skutečným vítězem mezi helmami. Svými funkčními atributy, anatomickým tvarováním a konstrukcí IN-MOLD je tou pravou helmou pro náročné lyžaře.
1090,-
Helma Marker Consort women 2,0 - Raspberry1 ks,
Univerzální dámská sjezdová přilba Marker Consort 2.0 Woman je určená pro použití jak na upravených svazích, tak ve volném terénu. O bezpečí pečuje technologie In-Mold, jejímž základem je tlakové vstřikování pěnového EPS polystyrénu do odolného polykarbonátového pláště. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.Přilba Consort 2.0 Women disponuje i dalšími inovativními technologickými prvky, které výrazně přispívají k bezpečnosti a značně navyšují komfort užívání:- ventilace s možností uzavření (Air Channel + Climatic 2 Position)- nastavení obvodu přilby regulačním kolečkem v zadní části (RTS Fit System)- magnetické zapínání pod bradou (Fidlock OG)- odnímatelná extra teplá výstélka (Volume Fleece)- odnímatelné kryty uší s úpravou Audio Ready
1490,-
Lyžařská helma Relax VOLCANO RH20D1 ks,
VOLCANO je univerzální helma vhodná jak na upravené sjezdovky, tak mimo ně. Nízká hmotnost, bezpečná konstrukce IN-MOLD s ochranou výztuhou CROSS TEC splňuje nejvyšší nároky.
1190,-
Lyžařská helma Relax VOLCANO RH20C1 ks,
VOLCANO je univerzální helma vhodná jak na upravené sjezdovky, tak mimo ně. Nízká hmotnost, bezpečná konstrukce IN-MOLD s ochranou výztuhou CROSS TEC splňuje nejvyšší nároky.
1190,-
Helma Marker Clark White1 ks,
Velmi lehká a komfortní přilba Marker Clark je určená na free disciplíny. Výbornou ochranu hlavy poskytuje díky použité technologii Super Lightweight In-Mold, jejímž základem je tlakové vstřikování pěnového EPS polystyrénu do odolného polykarbonátového pláště. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.  Přilba Clark disponuje i dalšími inovativními technologickými prvky, které výrazně přispívají k bezpečnosti a značně navyšují komfort užívání: ventilační kanály a regulace průtoku vzduchu za pomoci překládací výstelky (Air Channel + Air Jam Climate Control) nastavení obvodu přilby regulačním kolečkem v zadní části (RTS Fit System) magnetické zapínání pod bradou (Fidlock OG) odnímatelná výstélka (XDRY Performance Lining) odnímatelné kryty uší s úpravou Audio Ready výměnná úchytka pásku brýlí v zadní části (PSE Google Clip) 3600 ochrana okrajů přilby před poškozením vlivem pádu, nebo při transportu po odejmutí výstelky a krytů uší je možné pod přilbu nosit čepici bez rizika poškození, ve skeletu nejsou žádné suché zipy (Beanie Ready)
1490,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz