Košík je prázdný

BLUESPORTS a -

filtrace
Určení
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Shafty
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Dresy
Holeně
Štrupny
Lokty
Brankářské betony
Kolečka
Rukavice
Set chráničů
kalhoty
plexi a mřížky
Kalhoty Grindle Trika
Ramena
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Brankářské vyrážečky
helmy
Doplňky
Hokejový suspenzor s trenkami Blue Sports1 ks,
Profesionální suspenzor v kombinaci s podvazky a stahovacími kalhotami je určen pro náročné hráče. Dokonale přilne k tělu a chrání přirození. Pomocí podvazků s kovovými klipsy s plastovými uzávěry lze snadno a rychle upevnit štulpny. Štulpny lze rovněž uchytit na suché zipy našité na nohavicích trenek. Číslo uvedené v závorce udává obvod pasu.
420,-
Sada náhradních dílů na brankařskou masku1 ks,
Sada náhradních dílů na brankařskou masku obsahující 5ks plastových přezek, 5ks kovových oček k uchycení mřížky k masce, 5ks kovových druků a sadu šroubků.
400,-
Páska na hokejku Blue Sport1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Blue Sport je používaná téměř ve všech klubech Kanadsko - americké NHL! Je velmi odolná proti prodření a díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli
115,-
Dámský hokejový suspenzor Blue Sports s podvazky1 ks,
Dámský hokejový suspenzor s podvazky od kanadského výrobce Blue Sports. Obvod pasu je uveden v dostupných variantách produktu.
335,-
Hokejový suspenzor Blue Sports1 ks,
Velmi kvalitní hokejový suspenzor od kanadského výrobce Blue Sports je vyroben z kvalitních materiálů a má potřebný ochranný a zdravotní atest. Míry v závorce udávají odpovídající obvod pasu. Velikost plastového výlisku je úměrná celkové velikosti.
195,-
Hokejový suspenzor Blue Sports s podvazky1 ks,
Velmi kvalitní hokejový suspenzor s podvazky od kanadského výrobce Blue Sports je vyroben z kvalitních materiálů a má potřebný ochranný a zdravotní atest. Podvazky jsou opatřeny velmi žádanými kovovými klipsy s uzávěry z plastu. Míry v závorce udávají odpovídající obvod pasu. Velikost plastového výlisku je úměrná celkové velikosti.
300,-
Hokejové podvazky Blue Sports1 ks,
Hokejové podvazky Blue Sports slouží k uchycení hokejových štulpen. Podvazky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a pružné gumy. Uchycení štulpen je možno pomocí kovových úchytů s plastovým uzávěrem. Podvazky splňují veškeré zdravotní a ochranné atesty. Číslo uvedené v závorce udává obvod pasu.
200,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz