Košík je prázdný

Hokej

Dvoudílné hokejové ribano Frontier1 ks,
Dvoudílné hokejové ribano z nejkvalitnější možné bavlny s gramáží 240g/m2. Velmi dobrý střih ribana dáva potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Ribano se obléká přes hlavu jako klasická tepláková souprava. V pase u kalhot je pohodlná široká guma.
400,-
Hokejová láhev na pití1 ks,
Láhve na pití s dlouhou hubicí. Objem láhve je 1,0l. Láhve jsou zdravotně nezávadné a mají potřebné atesty.
100,-
Páska na hokejku Andover vlajka1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná zejména mladými hráči. Potisk je replikou kanadské nebo americké vlajky a všeobecně zažitým označením pirátů. Díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Hůl Jofa 55301 ks, Dřevěné
Jedna z nejpopulárnějších holí pro děti ve věku 6-10 let. Dřevěná žerď hole je tvořena vrstveným dřevem z finské osiky. Vyšší pružnost hole zabraňuje nadměrnému namáhání kloubů při hře. Užší průřez hole umožňuje dokonalé držení hole i od nejmenších dětí. Čepel hole je vyztužena plastovým klínkem po celé délce čepele, čímž je zvýšena živtnost čepele před nežádoucím roztřepením. Délka hole je 137cm.
520,-
Hůl CCM V 4,01 ks, Dřevěné
Jedna z nejpopulárnějších hokejových holí CCM V4,0 pro děti ve věku 10-14 let. Dřevěná žerď hole je tvořena vrstveným dřevem z finské osiky. Vyšší pružnost hokejové hole CCM V 4,0 zabraňuje nadměrnému namáhání kloubů při hře. Užší průřez hole umožňuje dokonalé držení hokejové hole i od nejmenších dětí. Čepel hole CCM V 4,0 je vyrobena z plastového jádra a sklolaminátové výztuhy, čímž je zvýšena živtnost čepele před nežádoucím roztřepením. Délka hole CCM V 4,0 je 145cm.
480,-
Hokejové holeně Reebok RBK Sidney Crosby1 ks,
Téměř 98% hráčů z NHL používá chrániče značky RBK. Jen u nás máte možnost zakoupit chrániče holení z limitované série Sidney Crosby. Jedinečná anatomická konstrukce chráničů v kombinaci s patentovanou konstrukční technologií JDP a ASD tvoří dokonalý ochranný prvek. Velmi dobře sedí na noze díky svému anatomického tvaru, kdy se chrániče tvarem dělí na levou a pravou nohu. Kolenní výlisek je tvořen technologií JDP, kdy plast v kombinaci s pěnovou výztuhou velmi dobře tlumí nárazy na koleno. Pomocí vnitřní pěnové výztuhy, která je protažená je z velké části chráněno i lýtko. Chrániče se k noze upevňují pomocí dvou odjímatelných pásků na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro aktivně hrající děti a amatéry.
850,-
Blade Easton ST model 20071 ks,
ST 2007 - Lh Sakic 1 490 Kč ST 2007 - Rh Sakic 1 490 Kč
1250,-
Blade Bauer Vapor V21 ks,
Velmi kvalitní celokompozitová čepel za mimořádnou cenu. Ultra lehké grafitové vlákno v kombinaci s pěnovým jádrem dává čepeli vysokou životnost při zachování nízké hmotnosti 140 gramů. Pěnová výplň uvnitř čepele dokonale tlumí puk, čímž je zabráněno nežádoucímu odskakování puku od čepele. Čepel je vhodná na profesionální použití. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
1200,-
Blade Reebok RBK 7K1 ks,
Nejvyšší model celokompozitové čepele z řady Reebok RBK 7K určená pro vrcholové použití. Díky použitým materiálům je dosaženo maximální tvrdosti a přesnosti střely.
1250,-
Blade Koho 33801 ks,
Výprodej modelové řady 2003-2004. Jedná se o předchůdce jedné z nejpopulárnějších čepelí poslední doby CCM V60. Použité grafitové vlákno a tvrzené ABS plastové jádro tvoří dokonalou čepel, která je při zachování minimální hmotnosti velmi odolná proti zlomení. Použité materiály a dřevěný krček zaručují dokonalé herní vlastnosti. Krček čepele je vyztužen, čímž je zvýšena odolnost čepele proti zlomení v oblasti krčku. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
800,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz