Košík je prázdný

CCM a -

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Hokejky
Brankářské brusle
Dresy
Shafty
Štrupny
Kolečka
Rukavice
Set chráničů
Brankářské betony
Kalhoty Grindle Trika
plexi a mřížky
Brankářské masky
Brankářské kalhoty
Suspenzory a ribana
Brankářské lapačky
Brankářské vyrážečky
Doplňky
Páska na hokejku Jofa1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná téměř ve všech klubech Kanadsko - americké NHL! Je velmi odolná proti prodření a díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Hokejové holeně CCM Vector V2,01 ks,
Jedinečná anatomická konstrukce a rozdělení chráničů na levou a pravou nohu zaručuje dokonalé usazení na nohu. Odlehčený plastový skelet je opatřen otvory pro lepší ventilaci při hře. Dvojitá pěnová výztuha v oblasti kolene velmi dobře tlumí nárazy na koleno. Pomocí vnitřní pěnové výztuhy, která je protažená je z velké části chráněno i lýtko. Chrániče se k noze upevňují pomocí dvou pásků na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro aktivně hrající děti a amatéry.
1050,-
Ramena CCM U+ Fit 07 junior L1 ks,
Ramena CCM U+ Fit 07 jsou určeny pro amatérské hráče a poloprofesionály. Chrániče ramen poskytují vynikající komfort a velkou ochranu. Ramena CCM U+ Fit 07 nabízí atraktivní design a propracované upínání. Ramena mají naprosto unikátní široké upínací pásky. Ramena CCM U+ Fit 07 jsou určeny pro amatérské hráče a poloprofesionály. Chrániče ramen poskytují vynikající komfort a velkou ochranu. Ramena CCM U+ Fit 07 nabízí atraktivní design a propracované upínání. Ramena mají naprosto unikátní široké upínací pásky! Velice propracované chrániče ramen s originální středovou ochranou hrudníku a žeber. Konstrukci tvoří velice propracované hrudní chrániče ve tvaru písmene Y, které zároveň i perfektně chrání hrudní koš, klíční kosti a žebra. Materiál výstelky je velice komfortní Vector Dry membrána s antibakteriální úpravou. Materiál perfektně odvádí vlhkost od pokožky a poskytuje tak super komfort a vzdušnost. Bicepsy jsou chráněny odolnými plastovými výlisky s vnitřním polstrováním pro velké pohodlí. Mají nastavitelnou délku. Můžete si tak chrániče ještě více přizpůsobit. Zapínání je klasicky dvěma páry suchých zipů. Suché zipy jsou velmi široké pro snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží. Zakončení suchých zipů je provedeno velice zdařilým gripem s ergonomickými koncovkami s protiskluzovou gumovou úpravou.
690,-
Hokejové chrániče ramen CCM U+ Fit051 ks,
Ramena CCM U+ Fit 05 určené pro poloprofesionální použití. Díky jedinečné konstrukci je zaručeno maximální pohodlí a maximální ochrana při hře. Přední díl chráničů je tvořen ze tří dílů, čímž je dána maximální možná pohyblivost při hře. Chránič ramen je klasického tvaru a střihu, jsou anatomicky tvarované a jsou vyztuženy plastem. Chrániče rukou jsou výškově nastavitelné, čímž lze dosáhnout ideální polohy vůči chráničům loktů. Ramena se k tělu upevňují pomocí gumových pásků se suchým zipem.
698,-
Kompozitová čepel blade CCM U+101 ks,
Čepel CCM U+10 je určená pro středně náročné hráče. Čepele je celokompozitové konstrukce s dutým jádrem vyplněným pěnou, čímž je zaručen komfort při hře a solidní životnost čepele.
1140,-
Hokejové kalhoty CCM HP Pro Tacks1 ks,
Nejvyšší model hokejových kalhot CCM Pro Tacks určený pro profesionální hokejisty. Velmi nízká hmotnost kalhot je dána použitými materiály, vnější materiál tvořen z hrubého nylonu 820 Denier, který je vysoce odolný proti prodření o mantinel. Celkově užší střih kalhot v kombinaci s anatomickými prvky v oblasti hýždí zaručuje vysoké pohodlí při hře. Pro ochranu páteře slouží vyvýšený bederní chránič. Pro snažší oblékání kalhot slouží zipy na vnitřní straně nohavic, které slouží k možnosti rozepnutí nohavic. Dokonalé upnutí kalhot k tělu je dáno dvojitým textilním páskem v oblasti pasu.
2990,-
Kompozitová čepel blade CCM V081 ks,
Špičková kompozitová čepel CCM V08 s výbornou hmotností pouhých 170g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1350,-
Chrániče ramen CCM U+04 JR L1 ks,
Ramena CCM V04 jsou určeny pro pravidelný žákovský hobby hokej a amatéry.
590,-
Podvozky CCM Externo1 ks,
Vynikající podvozky s kolečky a ložisky určené pro in-line hokej. Rám podvozku je vyroben z lehkého hliníku, jsou použita ložiska ABEC 7 a kolečka CCM o tvrdosti 83A, která jsou vhodná pro bruslení na betonu či asfaltu. Je použit tzv. Hi-Lo systém, který spočívá ve sklonu brusle. Tento sklon je dán velikostí koleček. První 2 kolečka mají průměr 72mm a zadní 2 kolečka jsou průměru 80mm. Pozor - možnost nanýtování podvozků na boty za cenu 200Kč u naší firmy!!
1200,-
Chrániče ramen CCM U+04 YT1 ks,
Ramena CCM V04 jsou určeny pro pravidelný žákovský hobby hokej a amatéry.
590,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz