Košík je prázdný

Hejduk a -

filtrace
Určení
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Dresy
Shafty
Štrupny
Holeně
Brankářské betony
Kolečka
Rukavice
Set chráničů
Lokty
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
kalhoty
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Ramena
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Suspenzory a ribana
Brankářské vyrážečky
Doplňky,pásky,tkaničky
helmy
Brankařské plexi pod masku Hejduk1 ks,
Přídavné plexi pod brankářskou masku. Uchycení pomocí tkaniček na třech bodech. Vysoká pružnost a odolnost proti prasknutí.
825,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH X vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH X se vyznačuje rovnou horní i spodní hranou a zejména svou nejnižší povolenou výškou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN
899,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 200 vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 200 se vyznačuje rovnou horní hranou a vykrojením na spodní hraně. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
899,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 300 vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 300 se vyznačuje rovnou horní hranou a na spodní hraně vykrojením pro nos. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
899,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 500 vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 500 se vyznačuje rovnou horní hranou a rozšiřující se rovnou spodní hranou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
899,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz