Košík je prázdný

PALLAS a -

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Dresy
Shafty
Štrupny
Brankářské betony
Kolečka
Rukavice
Set chráničů
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
kalhoty
plexi a mřížky
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Ramena
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Suspenzory a ribana
Brankářské vyrážečky
Doplňky,pásky,tkaničky
Doplňky
helmy
Hokejové holeně Pallas 115 Magnum Pro1 ks,
Profesionální holenní chrániče finského výrobce Pallas určené pro profesionální použití. Díky rozdělení chráničů na levou a pravou nohu a precizní anatomické konstrukci velmi dobře sedí na noze. Masivní skelet z tvrzeného plastu zaručuje v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou dokonalý ochranný prvek. Velký důraz je kladený na ochranu lýtkového svalu a boku kolene, kde je konstrukčně velmi dobře řešený chránič. Chrániče se k noze upevňují pomocí jednoho pásku na suchý zip.
1250,-
Hokejové holeně Pallas 114 Active1 ks,
Poloprofesionální holenní chrániče finského výrobce Pallas určené pro poloprofesionální použití. Díky rozdělení chráničů na levou a pravou nohu a precizní anatomické konstrukci velmi dobře sedí na noze. Skelet z tvrzeného plastu zaručuje v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou dokonalý ochranný prvek. Chrániče se k noze upevňují pomocí jednoho pásku na suchý zip.
850,-
Hokejové holeně Pallas 113 Magnum Pro1 ks,
Profesionální holenní chrániče finského výrobce Pallas určené pro profesionální použití mezi juniory. Díky rozdělení chráničů na levou a pravou nohu a precizní anatomické konstrukci velmi dobře sedí na noze. Masivní skelet z tvrzeného plastu zaručuje v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou dokonalý ochranný prvek. Velký důraz je kladený na ochranu lýtkového svalu a boku kolene, kde je konstrukčně velmi dobře řešený chránič. Chrániče se k noze upevňují pomocí jednoho pásku na suchý zip.
720,-
Hokejové holeně Pallas 112 Active1 ks,
Poloprofesionální holenní chrániče finského výrobce Pallas určené pro žákovské kategorie. Díky rozdělení chráničů na levou a pravou nohu a precizní anatomické konstrukci velmi dobře sedí na noze. Skelet z tvrzeného plastu zaručuje v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou dokonalý ochranný prvek. Chrániče se k noze upevňují pomocí jednoho pásku na suchý zip.
590,-
Hokejové holeně Pallas 111 Active1 ks,
Poloprofesionální holenní chrániče finského výrobce Pallas určené pro žákovské kategorie. Díky rozdělení chráničů na levou a pravou nohu a precizní anatomické konstrukci velmi dobře sedí na noze. Skelet z tvrzeného plastu zaručuje v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou dokonalý ochranný prvek. Chrániče se k noze upevňují pomocí jednoho pásku na suchý zip
500,-
Hokejové chrániče loktů Pallas 133 Active1 ks,
Chrániče loktů Pallas Active 133 jsou určeny pro mládežnické kategorie.
450,-
Hokejové chrániče loktů Pallas 133 Magnum1 ks,
Chrániče loktů Pallas 133 Magnum jsou určeny pro profesionální použití, jedná se o nejvyšší model chráničů z řady loktů Pallas.
890,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz