Košík je prázdný

Doplňky,pásky,tkaničky

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Páska Blade Tape player1 ks,
Profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost až 15 zápasů, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře. Páska je vyrobena ze speciální gumy, takže nesaje vodu, nenamrzá a tudíž se nezvyšuje hmotnost čepele.
300,-
Hokejová láhev na pití1 ks,
Láhve na pití s dlouhou hubicí. Objem láhve je 1,0l. Láhve jsou zdravotně nezávadné a mají potřebné atesty.
100,-
Hokejový chránič krku - nákrčník Tackla1 ks,
Profesionální hokejový chránič krku od firmy Tackla. Vyrábí se ve dvou provedeních - junior a senior, pro dosažení optimální velikosti a uchycení slouží rozsáhlý suchý zip. Díky své konstrukci se netočí na krku, čímž je dán maximalní komfort a ochrnana při hře.
300,-
Páska na hokejku Blue Sport1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Blue Sport je používaná téměř ve všech klubech Kanadsko - americké NHL! Je velmi odolná proti prodření a díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli
115,-
Páska na hokejku Jofa1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná téměř ve všech klubech Kanadsko - americké NHL! Je velmi odolná proti prodření a díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Páska na hokejku Andover vlajka1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná zejména mladými hráči. Potisk je replikou kanadské nebo americké vlajky a všeobecně zažitým označením pirátů. Díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Páska na hokejku Hockeyland 25mm x 25m1 ks,
Textilní trhací páska na čepel hokejky. Rozměry pásky jsou 25mm x 25m.
90,-
Páska na hokejku Andover barevná1 ks,
Velmi populární textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je určena pro všechny druhy čepelí. Velmi dobře se dá utrhnout a ladí barevně s moderními kompozitovými holemi.
115,-
Hokejový chránič krku - nákrčník Easton1 ks,
Profesionální hokejový chránič krku od firmy Easton. Vyrábí se ve dvou provedeních - junior a senior, pro dosažení optimální velikosti a uchycení slouží rozsáhlý suchý zip.
300,-
Páska na hokejku Hockeyland 20mm x 8m1 ks,
Textilní trhací páska na čepel hokejky. Rozměry pásky jsou 20mm x 8m.
30,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz