Košík je prázdný

Holeně

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Výrobce
RBK
Bauer
BLADE TAPE
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
DR
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
Frontier
Vision
Extra
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
O´Brien
Tackia
ACME
Infinty
Reebok
Tempish
Bail
Powerslide
Hejduk
Salming
VAUGHN
HYPER
Bison
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Warrior
Hokejové holeně CCM Vector V2,01 ks,
Jedinečná anatomická konstrukce a rozdělení chráničů na levou a pravou nohu zaručuje dokonalé usazení na nohu. Odlehčený plastový skelet je opatřen otvory pro lepší ventilaci při hře. Dvojitá pěnová výztuha v oblasti kolene velmi dobře tlumí nárazy na koleno. Pomocí vnitřní pěnové výztuhy, která je protažená je z velké části chráněno i lýtko. Chrániče se k noze upevňují pomocí dvou pásků na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro aktivně hrající děti a amatéry.
1050,-
Hokejové holeně Sherbrooke SBK Riot1 ks,
Hokejové chrániče holení od kanadské značky SBK Riot jsou určeny pro poloprofesionální použití. Pro vyšší komfort a ochranu nohy mají chrániče dvojité vnitřní polstrování, které lze vyjmout pro možnost lepšího sušení či praní. Zadní část holení je opatřena pěnovým chráničem lýtka s plastovou výztuhou. Pro dokonalé uchycení k noze slouží jedinečný upínací systém, kde je velmi široký pás gumy se suchým zipem v oblasti lýtka a druhý užší pásek gumy se suchým zipem pod kolenem. Velmi dobře je také chráněna oblast nad kolenem, kde je vyvýšený pěnový chránič, který chrání prostor mezi kalhoty a chráničem holení před nastřelením pukem. Tyto holeně se jako jediné v této kategorii vyrábějí i ve velikostech 17" a 18", což ocení hlavně vyšší hráči.
420,-
Hokejové holeně TACKLA Force 8511 ks,
Holeně Tackla Force 851 jsou určené pro aktivně hrající mládež a amatéry z řad seniorů. Tyto holeně jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Holeně se vyznačují svoji nízkou hmotností, která je dána ventilačními otvory v plastovém skeletu chráničů. Holeně jsou opatřeny dvojitou vnitřní pěnovou výztuhou, výhodou je rovněž pěnový chránič zadní části lýtka. Koleno je velmi dobře chráněno pomocí prodloužených bočních chráničů. Holeně Tackla 851 Force se k noze upínají pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem.
750,-
Hokejové holeně TACKLA Advantage 9511 ks,
Holeně Tackla Advantage 951 jsou určené pro poloprofesionální použití. Tyto holeně jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Holeně se vyznačují svoji nízkou hmotností, která je dána ventilačními otvory v plastovém skeletu chráničů. Holeně jsou opatřeny dvojitou vnitřní pěnovou výztuhou anatomicky tvarovanou na kolenní kloub. Výhodou je rovněž dvojitý pěnový chránič s plastovou výztuhou chránící zadní část lýtka. Pro lepší držení chráničů na holeni slouží speciální povrchová úprava Gekko Grip. Pro lepší odvod potu a rychlejší vysoušení chráničů je použita technologie Quik Dry. Koleno je velmi dobře chráněno pomocí prodlouženého bočního chrániče. Holeně Tackla 951 Advantage se k noze upínají pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem.
1290,-
Hokejové holeně TACKLA Air 10511 ks,
Holeně Tackla Air 1051 jsou určené pro profesionální použití. Tyto holeně jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Holeně se vyznačují svoji nízkou hmotností, která je dána ventilačními otvory v plastovém skeletu chráničů. Holeně jsou opatřeny dvojitou vnitřní pěnovou výztuhou anatomicky tvarovanou na kolenní kloub. Výhodou je rovněž dvojitý pěnový chránič s plastovou výztuhou chránící zadní část lýtka. Pro lepší držení na holeni slouží speciální povrchová úprava Gekko Grip. Pro lepší odvod potu a rychlejší vysoušení chráničů je použita technologie Quik Dry. Koleno je velmi dobře chráněno pomocí prodlouženého bočního chrániče. Holeně Tackla 1051 Air se k noze upínají pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem a vnitřního neoprenového pásku na suchý zip.
1890,-
Hokejové holeně CCM Vector V8,01 ks,
Jedinečná anatomická konstrukce a rozdělení chráničů na levou a pravou nohu zaručuje dokonalé usazení na nohu. Odlehčený plastový skelet je opatřen otvory pro lepší ventilaci při hře. Dvojitá pěnová výztuha v oblasti kolene velmi dobře tlumí nárazy na koleno, výhodou je boční chránič kolene. Velmi dobře je řešen chránič lýtka, který lze tepelně tvarovat dle tvaru lýtka. Chrániče se k noze upevňují dvěma pásky na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro profesionální použití.
2490,-
Hokejové holeně CCM Vector V6,01 ks,
Jedinečná anatomická konstrukce a rozdělení chráničů na levou a pravou nohu zaručuje dokonalé usazení na nohu. Odlehčený plastový skelet je opatřen otvory pro lepší ventilaci při hře. Dvojitá pěnová výztuha v oblasti kolene velmi dobře tlumí nárazy na koleno, výhodou je boční chránič kolene. Velmi dobře je řešen chránič lýtka, který lze tepelně tvarovat dle tvaru lýtka. Chrániče se k noze upevňují dvěma pásky na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro poloprofesionální použití
1690,-
Hokejové holeně CCM Vector V4,01 ks,
Jedinečná anatomická konstrukce a rozdělení chráničů na levou a pravou nohu zaručuje dokonalé usazení na nohu. Odlehčený plastový skelet je opatřen otvory pro lepší ventilaci při hře. Dvojitá pěnová výztuha v oblasti kolene velmi dobře tlumí nárazy na koleno. Velmi dobře je řešen chránič lýtka, který veli dobře vyztužen. Chrániče se k noze upevňují dvěma pásky na suchý zip. Tyto chrániče jsou určeny pro aktivně hrající děti a amatéry.
1350,-
Hokejové holeně CCM Vector V081 ks,
Velmi populární model hokejových holenních chráničů CCM Vector V08. Díky jedinečné ptentované konstrukci B.I.O. system je zaručena maximální ochrana holeně a kolena při zachování maximálního pohodlí. Velký důraz byl kladen na ochranu kolena, které je vsazeno do speciální misky. Jedinečný systém upínání chrániče k noze, kdy jsou upínací pásky vyrobeny z gumy a jsou uchyceny do kříže ve tvaru písmene X, čímž je dána maximální ochrana lýtka
1850,-
Hokejové holeně CCM Vector V061 ks,
Velmi populární model hokejových holenních chráničů CCM Vector V06. Díky jedinečné ptentované konstrukci B.I.O. system je zaručena maximální ochrana holeně a kolena při zachování maximálního pohodlí. Velký důraz byl kladen na ochranu kolena, které je vsazeno do speciální misky. Jedinečný systém upínání chrániče k noze, kdy jsou upínací pásky vyrobeny z gumy a jsou uchyceny do kříže ve tvaru písmene X, čímž je dána maximální ochrana lýtka.
1350,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz