Košík je prázdný

kalhoty

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Výrobce
Easton
RBK
Bauer
BLADE TAPE
Hespeler
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
DR
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
Frontier
Vision
Extra
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
SBK
O´Brien
Tackia
ACME
Infinty
Reebok
Tempish
Bail
Powerslide
Hejduk
Salming
VAUGHN
HYPER
PALLAS
Bison
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Hokejové kalhoty Tackla EX PP 441 ks,
Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Jedinečná sleva 40% z původní ceny!!! Kalhoty Tackla EX-PP 44 jsou profesionální kalhoty pro vrcholové hokejisty. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte mohutnou výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Kalhoty jsou opatřeny odjímatelným chráničem břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření, proříznutí a spálení o mantinel. Velikost je uvedená ve výšce hráče u juniorských modelů 140, 160, 170 a 180cm. Seniorské číslování 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL, 56=XXL, 58=XXXL.
1490,-
Hokejové kalhoty CCM HP Pro Tacks1 ks,
Nejvyšší model hokejových kalhot CCM Pro Tacks určený pro profesionální hokejisty. Velmi nízká hmotnost kalhot je dána použitými materiály, vnější materiál tvořen z hrubého nylonu 820 Denier, který je vysoce odolný proti prodření o mantinel. Celkově užší střih kalhot v kombinaci s anatomickými prvky v oblasti hýždí zaručuje vysoké pohodlí při hře. Pro ochranu páteře slouží vyvýšený bederní chránič. Pro snažší oblékání kalhot slouží zipy na vnitřní straně nohavic, které slouží k možnosti rozepnutí nohavic. Dokonalé upnutí kalhot k tělu je dáno dvojitým textilním páskem v oblasti pasu.
2990,-
Hokejové kalhoty Tackla Air 10511 ks,
Tackla inovuje! Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s vývojem kalhot se tato značka řadí na samotný vrchol mezi výrobci kalhot. Model Air 1051 jsou profesionální kalhoty pro vrcholové hokejisty. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte mohutnou výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Kalhoty jsou opatřeny odjímatelným chráničem břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření (polyester 450 denier), proříznutí a spálení o mantinel.Atraktivní vzhled kalhotům dodává vnitřní vycpávka v červeno-černé barvě. Vyrábí se jen seniorské číslování 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL, 56=XXL.
3100,-
Hokejové kalhoty Tackla Force 851 1 ks,
Kalhoty Tackla Force 851 jsou novinkou na trhu a jsou určeny pro aktivně hrající mládež a hobby hokejisty z řad seniorů. Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s vývojem kalhot se tato značka řadí na samotný vrchol mezi výrobci kalhot. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte solidní výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Velmi dobře je řešena ochrana spodní části břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření(polyester 400 denier), proříznutí a spálení o mantinel. Velikost je uvedená ve výšce hráče u dětských modelů 80, 90, 100 a 110cm, u juniorských modelů 120, 140, 160 a 180cm. Seniorské číslování 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL, 56=XXL.
1490,-
Hokejové kalhoty Tackla TP 441 ks,
Tackla opět na našem trhu! Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s vývojem kalhot se tato značka řadí na samotný vrchol mezi výrobci kalhot. V současné době tuto značku používá více jak 150 hráčů NHL. Model EX-PP 44 jsou profesionální kalhoty pro vrcholové hokejisty. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte mohutnou výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Kalhoty jsou opatřeny odjímatelným chráničem břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření, proříznutí a spálení o mantinel. Velikost je uvedená ve výšce hráče u juniorských modelů 140, 160, 170 a 180cm. Seniorské číslování 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL, 56=XXL.
1490,-
Hokejové kalhoty CCM HP Vector V041 ks,
Poloprofesionální hokejové kalhoty CCM Vector 04 se vyznačují zajímavým umístěním pásku uvnitř kalhot, velmi dobrý chránič páteře a anatomické plastové výplně na předním dílu stehen. Pro zvýšení odolnosti je v oblasti stehen použit hrubý nylonový materiál, který je odolný oproti prodření či spálení o mantinel. Velmi zajímavé porovnání cena a užitná hodnota řadí tyto kalhoty mezi nejprodávanější na trhu.
1789,-
Hokejové kalhoty CCM U+Fit 051 ks,
Poloprofesionální hokejové kalhoty CCM U+Fit 05 se vyznačují zajímavým umístěním pásku uvnitř kalhot, velmi dobrý chránič páteře a anatomické plastové výplně na předním dílu stehen. Pro zvýšení odolnosti je v oblasti stehen použit hrubý nylonový materiál, který je odolný oproti prodření či spálení o mantinel. Velmi zajímavé porovnání cena a užitná hodnota řadí tyto kalhoty mezi nejprodávanější na trhu.
1789,-
Hokejové Kalhoty CCM U+121 ks,
Kalhoty CCM U+12 jsou novinkou sezony 2012/13. Špičkové hokejové kalhoty se skvělou úrovní ochrany všech důležitých partií. Propracovaná konstrukce pro snadné a rychlé oblékání. Kalhoty zaručují maximální pohodlí během hry díky anatomicky tvarovanými stehenními chrániči. Vyvýšený pohodlný chránič páteře segmentové konstrukce s pěnovou výplní a PE zesílenou ochranou. Boční strany kalhot mají zvýšenou ochranou proti prodření. Výhodou je vícedílný, anatomicky tvarovaný a pohodlný chránič ledvin s výplněmi ze špičkového materiálu. Pro snažší oblékání mají kalhoty na vnitřní straně nohavic zipy.
2460,-
Hokejové kalhoty CCM HP 192 Tacks1 ks,
Hokejové kalhoty CCM HP 192 od renomovaného výrobce určené pro nejmenší hokejisty. Velmi nízká hmotnost těchto hokejových kalhot je dána použitými materiály, vnější materiál tvořen z nylonu 600 Denier, který je vysoce odolný proti prodření o mantinel. Celkově užší střih kalhot v kombinaci s anatomickými prvky v oblasti hýždí zaručuje vysoké pohodlí při hře. Pro ochranu páteře slouží vyvýšený bederní chránič
899,-
Hokejové kalhoty CCM HP 492 Tacks1 ks,
Velmi populární hokejové kalhoty CCM HP 492 určené pro aktivní hokejisty za fantastickou cenu. Kalhoty CCM HP 492 se vyznačují zejména svou lehkou konstrukcí a vyvýšeným chráničem páteře a beder. Díky celkově užšímu střihu dokonale kopírují tělo, čímž je zaručena vysoká ochrana kýčelních kloubů a hýždí. Pro stažení kalhot slouží posuvný pásek v oblasti pasu. Chrániče v oblasti hýždí, pasu, čelní a boční strany stehen jsou vyztuženy plastem pro vyšší ochranu před úrazem. Zadní strana stehen je opatřena tenkou vrstvou tvrzené pěnové výztuhy.
1450,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz