Košík je prázdný

Kolečka

filtrace
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Outdoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší namáhání jako například hraní in-line hokeje na betonu. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Indoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své nižší tvrdosti 74A určena pro hraní in-line hokeje na speciální in-doorové plastové ploše. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka na rychlobruslení Michelin Race1 ks,
Náhradní kolečka pro speedové kolečkové brusle Michelin Race jsou díky své vyšší tvrdosti 85A a díky svému průměru určena pro rychlobruslení. Při vývoji směsi z nichž jsou kolečka vyrobena a při vývoji konstrukce byly využity laboratoře světoznámé značky Michelin. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
700,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Pilot1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Pilot jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší zátěž na tvrdém a hrubém povrchu. Kolečka Ukan Michelin Pilot jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve dvou barevných provedeních černé=black, bílé=white.
550,-
Kolečka do kolečkových bruslí Base Fitness Pro1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Base Fitness Pro jsou určena pro fitness bruslení na pevném a hrubém povrchu, jako např. asfaltu. Tvrdost 82A zaručuje dokonalé tlumení rázů při jízdě a zároveň vysokou životnost koleček. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí PS Infinity1 ks,
Profesionální kolečka určené pro profesionální fitness brusle. Vyšší tvrdost 83A nebo 85A je vhodná pro rychlejší jízdu na velmi rovném povrchu. Závodní RACE profil koleček.
145,-
Kolečka do kolečkových bruslí PS Slim Line1 ks,
Profesionální kolečka určené pro fitness brusle. Tvrdost 82A je vhodná pro jízdu na běžných cyklostezkách či silnicích. Fitness profil koleček.
499,-
Kolečka do kolečkových bruslí PS Coloss1 ks,
Profesionální kolečka určené pro fitness brusle. Vyšší tvrdost 84A je vhodná pro rychlejší jízdu na velmi rovném povrchu. Fitness profil koleček.
530,-
Kolečka do kolečkových bruslí PS Freestyle Syndicate1 ks,
Profesionální kolečka určené pro fitness-freestyle brusle. Vyšší tvrdost 84A je vhodné pro jízdu na běžném povrchu. Fitness profil koleček.
569,-
Kolečka do kolečkových bruslí Hyper Stripe Micro1 ks,
Kolečka do kolečkových bruslí Hyper Stripe Micro jsou tvrdosti 85A a jsou vhodná na bruslení po hrubém povrchu, jako je například hrubší asfalt. Jsou velmi lehká díky velikosti středu, který je konstruován pro použití mikro ložisek.
600,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz