Košík je prázdný

Lokty

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Hokejové chrániče loktů Sherbrooke SBK Riot1 ks,
Lokty SBK Sherbrooke Riot jsou určené pro poloprofesionální hráče a aktivně hrající mládež. Pro vyšší komfort a ochranu lokte mají chrániče masivní polstrování s plastovou výztuhou v oblasti předloktí, lokte a paže. Pro dokonalé uchycení k ruce slouží tři gumové pásky se suchým zipem. Prostřední z těchto pásků je vyroben ze speciální neoprenové tkaniny, která udržuje chránič lokte ve správné poloze vůči ruce i během hry, kdy dochází ke zpocení ruky. Tyto lokty se rovněž vyznačují svou nízkou hmotností. Velmi dobrý poměr cena/kvalita.
640,-
Hokejové chrániče loktů TACKLA Air 10511 ks,
Lokty Tackla Air 1051 jsou určené pro profesionální použití. Tyto lokty jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Lokty Tackla Air 1051 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním loketního kloubu, předloktí a bicepsů. Lokty jsou opatřeny plastovou a pěnovou výztuhou v oblasti předloktí a bicepsů. Pro lepší usazení lokte do chráničů slouží anatomicky tvarovaná jamka, pro zábránění sklouzávání lokte z ruky pak vnitřní povrchová úprava Gekko Grip. Lokty Tackla 1051 Advantage se k ruce upínají pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem a jedním neoprenovým páskem se suchým zipem v oblasti lokte. Pro rychlejší sušení jsou tyto lokty vyrobeny z materiálu Quik Dry
1350,-
Hokejové chrániče loktů TACKLA Force 8511 ks,
Lokty Tackla Force 851 jsou určené pro aktivně hrající mládež a amatéry z řad seniorů. Tyto lokty jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Lokty Tackla Force 851 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním loketního kloubu, předloktí a bicepsů. Lokty jsou opatřeny tuhou pěnovou výztuhou v oblasti předloktí a bicepsů. Pro lepší usazení lokte do chráničů slouží anatomicky tvarovaná jamka. Lokty Tackla 851 Force se k ruce upínají pomocí tří gumových pásků se suchým zipem. Pro rychlejší sušení jsou tyto lokty vyrobeny z materiálu Quik Dry.
790,-
Hokejové chrániče loktů TACKLA Advantage 9511 ks,
Lokty Tackla Advantage 951 jsou určené pro poloprofesionální použití. Tyto lokty jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Lokty Tackla Advantage 951 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním loketního kloubu, předloktí a bicepsů. Lokty jsou opatřeny plastovou a pěnovou výztuhou v oblasti předloktí a bicepsů. Pro lepší usazení lokte do chráničů slouží anatomicky tvarovaná jamka. Lokty Tackla 951 Advantage se k ruce upínají pomocí tří gumových pásků se suchým zipem. Pro rychlejší sušení jsou tyto lokty vyrobeny z materiálu Quik Dry.
950,-
Hokejové chrániče loktů Reebok Jofa 5K1 ks,
Lokty Reebok Jofa 5K se vyznačují svojí nízkou hmotností a jsou vhodné pro poloprofesionální použití. Dvoudílná konstrukce zaručuje velmi dobrou pohyblivost při zachování maximální ochrany ruky. Chránič loktů se upíná pomocí tří gumových pásků se suchým zipem.
990,-
Hokejové chrániče loktů REEBOK 7K1 ks,
Lokty REEBOK 7K se vyznačují svojí nízkou hmotností a jsou vhodné pro profesionální použití. Dvoudílná konstrukce zaručuje velmi dobrou pohyblivost při zachování maximální ochrany ruky. Chránič loktů se upíná pomocí tří gumových pásků se suchým zipem.
1140,-
Hokejové chrániče loktů CCM V 8,01 ks,
Lokty CCM Vector V8,0 se vyznačují velmi nízkou hmotností a odděleným chráničem horní části paže, který je uchycen k samotnému chrániči pomocí pásků, čímž je dáno vysoké pohodlí a pohyblivost při hře. Vnitřní chránič předloktí je pro lepší ochranu hráče vyztužen plastovou výztuhou. Samotný chránič lokte a předloktí je anatomicky tvarován pro vyšší pohodlí hráče. Dobrá prodyšnost chrániče je zaručena pomocí ventilačních otvorů. Lokty se upevňují k ruce pomocí speciálního systému, který spočívá v upevňování chrániče pomocí tkaničky v oblasti předloktí a gumového pásku v horní části paže.
1950,-
Hokejové chrániče loktů CCM Vector V061 ks,
Lokty CCM Vector V06 se vyznačují svojí nízkou hmotností a jsou vhodné pro amatéry. Dvoudílná konstrukce zaručuje velmi dobrou pohyblivost při zachování maximální ochrany ruky. Oblast předloktí a vrchní díl chrániče loktů je vyroben z tvrzené pěny, loket je opatřen navíc plastovou výztuhou ve tvaru misky, která je potažená látkou. Chránič loktů se upíná pomocí tří gumových pásků se suchým zipem
970,-
Hokejové chrániče loktů CCM U+ Fit071 ks,
Lokty CCM U+ Fit 07 určené pro poloprofesionální použití. Jedinečná dvoudílná konstrukce zaručuje maximální ochranu a komfort při hře. Tyto lokty se k ruce připínají pomocí dvou pásků na suchý zip, v oblasti předloktí je všitý pásek stahující předloktí. Použitá speciální tvrzená pěna a plastové výztuhy dokonale chrání ruku při hře. Vnitřní antibakteriální Vector Dry tkanina umožňuje rychlé vysoušení loktů po hře.
929,-
Hokejové chrániče loktů Itech 9551 ks,
Lokty Itech EP 955 jsou určeny pro profesionální použití, jedná se o nejvyšší model chráničů z řady loktů Itech. Trojdílná konstrukce zaručuje maximální pohyblivost a ochranu ruky.
1700,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz