Košík je prázdný

plexi a mřížky

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Výrobce
Easton
RBK
Bauer
BLADE TAPE
Hespeler
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
DR
CCM
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
Vision
Extra
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
SBK
O´Brien
Tackia
ACME
Infinty
Reebok
Tempish
Bail
Powerslide
Salming
VAUGHN
Tackla
HYPER
PALLAS
Bison
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Warrior
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.3 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.3 se vyznačuje rovnou horní hranou a na spodní hraně vykrojením pro nos. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.1 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.1 se vyznačuje rovnou horní i spodní hranou a zejména svou nejnižší povolenou výškou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.2 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.2 se vyznačuje rovnou horní hranou a vykrojením na spodní hraně. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.5 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontline 8.5 se vyznačuje rovnou horní hranou a rozšiřující se rovnou spodní hranou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.6 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.6 se vyznačuje vykrojenou horní i spodní hranou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.7 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.7 se vyznačuje rovnou horní i spodní hranou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.8 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.8 se vyznačuje rovnou horní hranou a mírně vykrojenou spodní hranou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Frontier 8.9 Frontline1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Frontier 8.9 se vyznačuje rovnou horní hranou a vykrojením na spodní hraně. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi je v provedení FRONT-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
1099,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH X vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH X se vyznačuje rovnou horní i spodní hranou a zejména svou nejnižší povolenou výškou. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN
899,-
Plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 200 vypouklé1 ks,
Vypouklé plexi na hokejovou helmu Hejduk MH 200 se vyznačuje rovnou horní hranou a vykrojením na spodní hraně. S pomocí přibalené montážní sady lze namontovat téměř na všechny hokejové helmy. Toto plexi lze zakoupit i v provedení PRO-LINE, kde je použita speciální antimlžná fólie, takže se plexi nemlží. Plexi splňuje normy ČSN a EN.
899,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz