Košík je prázdný

Podvozky Doplňky

filtrace
Určení
Hráč
Brankář
Hokejbal
Další filtry
Výrobce
Easton
BLADE TAPE
Hespeler
Bauer
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
DR
Standart
Sherwood
Frontier
Vision
Extra
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
SBK
O´Brien
Tackia
ACME
Infinty
Reebok
Tempish
Bail
Powerslide
Hejduk
Salming
VAUGHN
Tackla
HYPER
PALLAS
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Warrior
In-line podvozky chassis Reebok RBK s kolečky Rink Rat Tri-Di1 ks,
In-line podvozky neboli chassis Reebok RBK s in-door kolečky Rink Rat určené pro in-line hokej. Podvozek Reebok Rbk má rám vyroben z lehkého hliníku, jsou použita ložiska ABEC 7 a špičková Indoor kolečka amerického výrobce RINK RAT Hot Shot o tvrdosti Indoor XXX Grip, která jsou vhodná pro bruslení na speciální plastové ploše. Je použit tzv. Tri-Di systém, který spočívá ve sklonu brusle. Tento sklon je dán velikostí koleček. První kolečko má průměr 72mm, prostřední 2 kolečka jsou průměru 76mm a poslední je průměru 80mm. Možnost nanýtování podvozků na boty za cenu 200Kč u naší firmy!!
3780,-
In-line podvozky chassis Base Hi-Lo Force1 ks,
In-line podvozky neboli chassis Base Hi-Lo Force s out-door kolečky Base Rage Hockey určené pro in-line hokej. Rám podvozku Base je vyroben z lehkého hliníku, jsou použita ložiska ABEC 5 a kvalitní Out-door kolečka Base Rage o tvrdosti 83A, která jsou vhodná pro bruslení na asfaltu, betonu atd. Je použit tzv. Hi-Lo systém, který spočívá ve sklonu brusle. Tento sklon je dán velikostí koleček. První dvě kolečka mají průměr 72mm, zadní dvě kolečka jsou průměru 80mm. Možnost nanýtování podvozků na boty za cenu 200Kč u naší firmy!!
2090,-
In-Line podvozky Base Hi-Lo Force bez koleček1 ks,
Velmi oblíbené hliníkové podvozky Base Hi-Lo Force na in-line brusle. U podvozků Base je využit tzv. Hi-Lo systém, který umožňuje stejný sklon nohy jako při normálním bruslení. Tento sklon je dán průměry předních dvou koleček ( 72mm ) a zadních dvou ( 80mm ). Součástí podvozků jsou šrouby a osičky k uchycení koleček. V případě zájmu lze tyto podvozky nanýtovat na botu přímo u naší firmy. Velikost S je vhodná na botu o velikosti 4-6, velikost M na botu 7-9 a velikost L na botu 10-12.
1599,-
Podvozky CCM Externo1 ks,
Vynikající podvozky s kolečky a ložisky určené pro in-line hokej. Rám podvozku je vyroben z lehkého hliníku, jsou použita ložiska ABEC 7 a kolečka CCM o tvrdosti 83A, která jsou vhodná pro bruslení na betonu či asfaltu. Je použit tzv. Hi-Lo systém, který spočívá ve sklonu brusle. Tento sklon je dán velikostí koleček. První 2 kolečka mají průměr 72mm a zadní 2 kolečka jsou průměru 80mm. Pozor - možnost nanýtování podvozků na boty za cenu 200Kč u naší firmy!!
1200,-
Podvozky na rychlobruslení U-kan Michelin Race 70001 ks,
Profesionální patentovaný podvozek na rychlobruslařské brusle, který je vyráběn frézováním z bloku slitiny hliníku. Díky patentované technologii WT3 nejsou použity na podvozku žádné sváry a podvozek má jedinečné jízdní a mechanické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti. Tento podvozek je určen pro 4 kolečka o maximálním průměru 110mm, rozteč podvozku je 336mm = 13,3". Závit pro uchycení šroubů osiček je řezaný přímo do podvozku. Součástí podvozku jsou šrouby a osičky. Možnost zakoupení koleček Michelin o průměru 100 nebo 110mm, více v naší nabídce koleček.
1690,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz