Košík je prázdný

Hráč Tackla

filtrace
Určení
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Čepele a blady
Brankářské brusle
Shafty
Štrupny
Brankářské betony
Kolečka
Rukavice
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
plexi a mřížky
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Suspenzory a ribana
Brankářské vyrážečky
Doplňky
helmy
Hokejové kalhoty Tackla EX PP 441 ks,
Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Jedinečná sleva 40% z původní ceny!!! Kalhoty Tackla EX-PP 44 jsou profesionální kalhoty pro vrcholové hokejisty. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte mohutnou výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Kalhoty jsou opatřeny odjímatelným chráničem břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření, proříznutí a spálení o mantinel. Velikost je uvedená ve výšce hráče u juniorských modelů 140, 160, 170 a 180cm. Seniorské číslování 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL, 56=XXL, 58=XXXL.
1490,-
Kompozitová hokejka Tackla T-10 Senior1 ks, Celokompozitové
Kompozitová hokejka Tackla T-10 určená pro profesionální hokejisty. Legendární finská značka přichází s jedinečnou, ultra lehkou kompozitovou hokejkou, která je vyrobena z grafitových vláken ( 100% ), čímž je dána velmi nízká hmotnost hole 440gramů a její jedinečné herní vlastnosti. Pro lepší držení a zabránění prokluzování hole v rukavicích je hůl potažena tenkou vrstvou gumy, tzv. Gripem.
2500,-
Taška Tackla Sport Bag1 ks, Ostatní tašky a batohy
Velmi povedená sportovní taška od finské značky Tackla. Taška Tackla Sport Bag je vyrobena z hrubého a pevného nylonu, má dvě kratší uši, dlouhý popruh pro možnost nošení přes rameno. V přední části tašky je malá zapínací kapsa na osobní věci, na čele tašky je zapínací kapsa s ventilací určená na sportovní obuv. Tato kapsa je oddělena od vnitřního prostoru tašky pomocí samostatného vaku, čímž jsou odděleny sportovní boty od ostatního vybavení. Všechna logo jsou bílé barvy a jsou vyšívána. Rozměry tašky jsou 60 x 30 x 30cm.
750,-
Dres hokejový Tackla senior1 ks,
Profesionální hokejový dres v jednobarevném provedení od světoznámého výrobce, kterým je finská značka Tackla. Velmi povedený střih dresu zaručuje dokonalou pohyblivost při hře. Na prsou tištěné logo značky Tackla. Použitý materiál 100% polyester.  
380,-
Hokejové chrániče ramen TACKLA Air 1051 senior L1 ks,
Ramena Tackla Air 1051 jsou určené pro profesionální hráče. Tyto ramena jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Ramena Tackla Air 1051 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním celého trupu. Ramena jsou opatřena tuhou pěnovou a plastovou výztuhou v oblasti hrudníku, břicha, zad a páteře, chrániče bicepsů jsou rovněž z tuhé pěny a navíc mají anatomicky tvarovanou plastovou výztuhu. Pro nastavení ideálního chránění a komfortu lze chrániče rukou výškově přizpůsobit potřebám hráče. Tento chránič je trojitý, což umožňuje dobrý pohyb při hře a maximální chránění. Další výhodou je prodloužený chránič břicha PAD Protection System, který lze oddělit od ramen. Tento patent ocení zejména obránci. Ramena Tackla Air 1051 se k tělu upínají pomocí gumových pásků se suchým zipem. Pro lepší usazení na těle slouží speciální povrchová úprava GEKKO GRIP. Pro rychlejší sušení jsou tyto ramena vyrobena z materiálu Quik Dry.
1850,-
Hokejové chrániče loktů TACKLA Air 10511 ks,
Lokty Tackla Air 1051 jsou určené pro profesionální použití. Tyto lokty jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Lokty Tackla Air 1051 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním loketního kloubu, předloktí a bicepsů. Lokty jsou opatřeny plastovou a pěnovou výztuhou v oblasti předloktí a bicepsů. Pro lepší usazení lokte do chráničů slouží anatomicky tvarovaná jamka, pro zábránění sklouzávání lokte z ruky pak vnitřní povrchová úprava Gekko Grip. Lokty Tackla 1051 Advantage se k ruce upínají pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem a jedním neoprenovým páskem se suchým zipem v oblasti lokte. Pro rychlejší sušení jsou tyto lokty vyrobeny z materiálu Quik Dry
1350,-
Hokejové kalhoty Tackla Advantage 951 junior vel. 1601 ks,
Kalhoty Tackla Advantage 951 jsou novinkou na trhu a jsou určeny pro poloprofesionální použití. Díky naší firmě si můžete vyzkoušet kvalitu finské značky Tackla, která se již od roku 1961 specializuje výhradně na výrobu kalhot a rukavic. Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s vývojem kalhot se tato značka řadí na samotný vrchol mezi výrobci kalhot. Díky perfektnímu střihu a preciznímu provedení je zaručena nejvyšší možná ochrana hráče při hře. Pro ochranu páteře je použit zvýšený bederní chránič, určitě oceníte mohutnou výztuhu v oblasti hýždí a kýčelních kloubů. Výztuhy jsou tvořeny dvojitou vycpávkou z tvrzené pěny, která je proložena plastovou výztuhou. Velmi dobře je řešena ochrana spodní části břicha, což ocení zejména obránci. Použitý materiál je velmi odolný proti prodření(nylon 400 denier), proříznutí a spálení o mantinel. Atraktivní vzhled kalhotům dodává vntřní vycpávka ve zlato-černé barvě. Pro snazší oblékání kalhot jsou na vnitřní straně stehen zipy, které slouží k maximálnímu roztažení nohavice kalhot. Seniorské číslování je 46=XS, 48=S, 50=M, 52=L, 54=XL a 56=XXL. Tyto kalhoty lze objednat v prodloužené nebo zkrácené délce. Kalhoty s označením Long jsou delší oproti normální délce o 2,54 cm (pro hubené dlouhány) a s označením Short jsou naopak o 2,54 cm kratší oproti normálním (malý podsaditý hráč).  
1600,-
Hokejový chránič krku - nákrčník Tackla1 ks,
Profesionální hokejový chránič krku od firmy Tackla. Vyrábí se ve dvou provedeních - junior a senior, pro dosažení optimální velikosti a uchycení slouží rozsáhlý suchý zip. Díky své konstrukci se netočí na krku, čímž je dán maximalní komfort a ochrnana při hře.
300,-
Dres hokejový Tackla junior1 ks,
Profesionální hokejový dres v jednobarevném provedení od světoznámého výrobce, kterým je finská značka Tackla. Velmi povedený střih dresu zaručuje dokonalou pohyblivost při hře. Na prsou tištěné logo značky Tackla. Použitý materiál 100% polyester. 
350,-
Set chráničů Tackla Force 8511 ks,
Set chráničů Tackla Force 851 určený pro amatéry. Set se skládá z ramen, holení a loktů. Více informací o produktech v jednotlivých sekcích chráničů. Zvolené velikosti pište do poznámky. 
1719,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz