Košík je prázdný

Hráč Warrior

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
RAMENA WARRIOR ALPHA QX5 SENIOR L, XL1 ks,
Atraktivní modelová řada chráničů Warrior ALPHA QX5 s velmi dobrou úrovní komfortu a ochrany pro všechny kategorie rekreačních hráčů. Extrémně lehké chrániče s atraktivním designem, obdobným jako u TOP modelu Warrior ALPHA QX. Ergonomická konstrukce chráničů s vynikajícím usazením na těle hráče Chránič hrudní kosti s PE výztuží Boční díly chráničů z MD pěnového materiálu Chránič páteře s PE výztuží Anatomicky tvarované chrániče ramenních kloubů z PE a MD pěny Chrániče bicepsů z anatomicky tvarovaného PE Příjemná rychlevysychající síťovinová podšívka Pohodlné, rychlé a jisté upínání pomocí širokých elastických pásků se suchým zipem
1390,-
Ramena Warrior Alpha DX4 SR XL1 ks,
Ramena Warrior Alpha DX4 SR jsou chrániče ramen zapálených amatérských hokejových hráčů. Chrániče dobře ochrání hráče, kteří hledají spolehlivé chrániče za rozumnou cenu.   Vyvážený mix ochrany a mobility Nová technologie Warrior Dynamic Strike přináší výbornou ochranu při zachování skvělé mobility.     Základní stupeň ochrany Rukavice a chrániče obsahují měkkou a lehkou pěnu, která má za úkol chránit před hokejkou soupeře i před nastřeleným pukem.     Zůstaňte v suchu Díky technologii Warrior Liner, která omezuje pocení a zápach zůstanete v suchu i při náročném zápase.
1490,-
RUKAVICE WARRIOR ALPHA QX5 SR vel. 131 ks,
Popis produktu WARRIOR rukavice Alpha QX5 SR Základnější model rukavic od značky Warrior vhodný především pro méně náročné hobby hráče. Jsou kvalitně připravené chránit prsty, dlaně a zápěstí začínajícím hobby hokejistům.
1590,-
Rukavice Warrior Alpha DX4 SR vel. 131 ks,
ukavice Warrior Alpha DX4 SR nabízí medvědí službu zapáleným amatérským i poloprofesionálním hokejovým hráčům. Jsou kvalitně připraveny chránit vaše prsty, dlaně a zápěstí. Rukavice se spolehlivě a věrně přizpůsobí vaší ruce. Systém dvojdílných prstů zajišťuje dobrou ovladatelnost a pevný úchop hole.   Snadná pohyblivost Už nebudete mít pocit, jako kdyby jste měli ruce v rukavicích připoutané. Zásluhou technologie Hybrid Taper Fit rukavice skvěle opisují přirozený tvar ruky a zajistí skvělou pohyblivost. Můžete tak pohodlně držet hůl a předvádět na kluzišti své dovednosti klidnýma rukama.       Přizpůsobí se vašemu tělu Zásluhou technologie Warrior Quick Strike, která využívá nejnovějších poznatků z anatomie chrániče či rukavice skvěle padnou. Zároveň si však zachovávají tradiční design hokejové výstroje.     Zůstaňte v suchu Díky technologii Warrior Liner, která omezuje pocení a zápach zůstanete v suchu i při náročném zápase.     Propracovný systém ochrany Přítomnost speciální výplně v podobě ochranné pěny Premium Protection společně s odolným implantovaným štítem tlumí nárazy a dopady.     Zvýšená odolnost Technologie Warrior Palm poskytuje zvýšenou odolnost a životnost rukavice.    
1890,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz