Košík je prázdný

Hráč Ramena

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Hokejky
Brankářské brusle
Brankářské betony
Kolečka
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Brankářské vyrážečky
Doplňky
Výrobce
Easton
BLADE TAPE
Hespeler
Power Slide
ANDOVER
DR
BRIAN´S
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
Vision
Extra
Frontier
Base
Sherbrook
BLUESPORTS
Tackia
O´Brien
Infinty
Reebok
Tempish
ACME
Powerslide
Bail
Salming
VAUGHN
Hejduk
HYPER
PALLAS
Bison
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Hokejové chrániče ramen TACKLA Air 1051 senior L1 ks,
Ramena Tackla Air 1051 jsou určené pro profesionální hráče. Tyto ramena jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Ramena Tackla Air 1051 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním celého trupu. Ramena jsou opatřena tuhou pěnovou a plastovou výztuhou v oblasti hrudníku, břicha, zad a páteře, chrániče bicepsů jsou rovněž z tuhé pěny a navíc mají anatomicky tvarovanou plastovou výztuhu. Pro nastavení ideálního chránění a komfortu lze chrániče rukou výškově přizpůsobit potřebám hráče. Tento chránič je trojitý, což umožňuje dobrý pohyb při hře a maximální chránění. Další výhodou je prodloužený chránič břicha PAD Protection System, který lze oddělit od ramen. Tento patent ocení zejména obránci. Ramena Tackla Air 1051 se k tělu upínají pomocí gumových pásků se suchým zipem. Pro lepší usazení na těle slouží speciální povrchová úprava GEKKO GRIP. Pro rychlejší sušení jsou tyto ramena vyrobena z materiálu Quik Dry.
1850,-
Hokejové chrániče ramen CCM U+ Fit051 ks,
Ramena CCM U+ Fit 05 určené pro poloprofesionální použití. Díky jedinečné konstrukci je zaručeno maximální pohodlí a maximální ochrana při hře. Přední díl chráničů je tvořen ze tří dílů, čímž je dána maximální možná pohyblivost při hře. Chránič ramen je klasického tvaru a střihu, jsou anatomicky tvarované a jsou vyztuženy plastem. Chrániče rukou jsou výškově nastavitelné, čímž lze dosáhnout ideální polohy vůči chráničům loktů. Ramena se k tělu upevňují pomocí gumových pásků se suchým zipem.
698,-
Hokejové chrániče ramen Sherbrooke SBK Riot1 ks,
Ramena Sherbrooke SBK Riot jsou novinka na světovém trhu!! Hokejové chrániče ramen od kanadské firmy SBK Hockey, která je pokračovatelem legendární značky Sher-Wood. Ramena SBK Riot jsou určeny pro poloprofesionální použití a pro aktivně hrající mládež. Díky své masivní konstrukci a střihu dává tato vesta hráči maximalní ochranu při zachování pohyblivosti při hře. Zadní čast ramen je v oblasti páteře, lopatek a ledvin vyztužena dvojitou vrstvou pěnové výztuhy. Přední díl je rovněž vyztužen v oblasti hrudníku, klíčních kostí a břicha. Pro ochranu spodní části břicha slouží přídavný chránič, který je přichycen pomocí suchého zipu. Chrániče paží jsou vyztuženy plastovou a pěnovou výztuhou, pro dosažení maximální ochrany a pohodlí při hře lze tento chránič výškově nastavit. Pro upevnění k tělu a nastavení ideální velikosti slouží gumové pásky se suchým zipem.
1320,-
Hokejové chrániče ramen TACKLA Force 8511 ks,
Ramena Tackla Force 851 jsou určené pro aktivně hrající mládež a amatéry z řad seniorů. Tyto ramena jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Ramena Tackla Force 851 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním ramen a klíčních kostí. Ramena jsou opatřena tuhou pěnovou výztuhou v oblasti hrudníku, břicha, zad a páteře, chrániče bicepsů jsou rovněž z tuhé pěny a navíc mají anatomicky tvarovanou plastovou výztuhu. Ramena Tackla 851 Force se k tělu upínají pomocí gumových pásků se suchým zipem. Pro rychlejší sušení jsou tyto ramena vyrobena z materiálu Quik Dry.
840,-
Hokejové chrániče ramen TACKLA Advantage 951 XL1 ks,
Ramena Tackla Advantage 951 jsou určené pro poloprofesionální hráče. Tyto ramena jsou novinkou legendární finské značky Tackla. Ramena Tackla Advantage 951 se vyznačují svoji nízkou hmotností a velmi dobrým chráněním ramen a klíčních kostí. Ramena jsou opatřena tuhou pěnovou výztuhou v oblasti hrudníku, břicha, zad a páteře, chrániče bicepsů jsou rovněž z tuhé pěny a navíc mají anatomicky tvarovanou plastovou výztuhu. Pro nastavení ideálního chránění a komfortu lze chrániče rukovu výškově přizpůsobit potřebám hráče. Ramena Tackla 951 Advantage se k tělu upínají pomocí gumových pásků se suchým zipem. Pro rychlejší sušení jsou tyto ramena vyrobena z materiálu Quik Dry.
1690,-
Hokejové chrániče ramen REEBOK 11K1 ks,
Ramena REEBOK 11K určená pro profesionální použití, aktuálně nejpoužívanější chrániče ramen mezi profesionálními hokejisty. Chrániče ramen REEBOK 11K se vyznačují jedinečnou segmentovou KFS konstrukcí, čímž je zaručeno dokonalé usazení na těle při splnění maximální ochrany hráče. Novinkou je revoluční technologie ZIGTECH®, která spočívá v použití speciálních vláken ZIG (v místech se zelenou vlnovkou), která dokážou absorbovat energii a předat ji zpět do těla. Chrániče tak během pohybu hráče dodávají do těla více energie, čímž se zlepšuje krevní oběh, zvyšuje se hladina kyslíku v krvi (přibližně o 7%) a napomáhá se regeneraci svalů. Přední část chráničů je trojdílná, zadní část je dělená na čtyři díly. Velmi dobrá ochrana ramen a klíčních kostí díky systému JDP. V oblasti vrchní části ramen je na vnitřní straně chráničů speciální pěnová výztuha s paměťovým efektem Memory Foam, což umožňuje dokonalé usazení chráničů. Chrániče rukou lze výškově nastavit do ideální polohy vůči chráničům loktů. Výhodou je prodloužený chránič břicha, který je ve své spodní části odnímatelný.
2970,-
Hokejové chrániče ramen REEBOK 7K1 ks,
Ramena REEBOK 7K určená pro poloprofesionální použití. Jedinečná KFS konstrukce těchto ramen zaručuje dokonalé usazení na těle při splnění maximální ochrany hráče. Přední část chráničů ramen REEBOK 7K je trojdílná, zadní část je dělená rovněž na tři díly. Velmi dobrá ochrana ramen a klíčních kostí díky systému JDP. Chrániče rukou lze výškově nastavit do ideální polohy vůči chráničům loktů. Výhodou je prodloužený chránič břicha, který je ve své spodní části odnímatelný.
1905,-
Hokejové chrániče ramen Reebok RBK 5K1 ks,
Ramena RBK 5K jsou určeny pro poloprofesionální hráče. Ramenní chrániče jsou tvořeny patentovanou technologií JDP, která spočívá v jedinečné konstrukci z tvrzené pěny, která přenáší nárazy na co největší plochu, čímž je tlumen náraz. Neocenitelná je nízká hmotnost chráničů při zachování vysokého stupně ochrany při hře a použitý perforovaný materiál, který umožňuje dobrou ventilaci při hře. Vysoký důraz je kladen na ochranu hrudní kosti a páteře, kde se nachází plastem vyztužený chránič. Anatomicky tvarované a délkově stavitelné chrániče bicepsů dokonale sedí na ruce. Vesta se upíná k tělu a rukám pomocí pásků na suchý zip. Velmi dobře je řešena ochrana spodní části břicha, kde se nachází prodloužený chránič. Výběr vhodné velikosti zvolte podle přiložené tabulky v detailním fotu produktu.
1650,-
Hokejové chrániče ramen Reebok RBK 4K1 ks,
Ramena RBK 4K jsou určeny pro aktivně hrající mládež a rekreační hráče. Velmi lehké ramenní chrániče, které jsou tvořeny patentovanou technologií FIT LITE, která spočívá v jedinečné konstrukci z tvrzené pěny. Neocenitelná je nízká hmotnost chráničů při zachování vysokého stupně ochrany při hře a použitý perforovaný materiál, který umožňuje dobrou ventilaci při hře. Vysoký důraz je kladen na ochranu hrudní kosti a páteře, kde se nachází plastem vyztužený chránič. Anatomicky tvarované chrániče bicepsů dokonale sedí na ruce a lze je dle potřeby výškově nastavit. Vesta se upíná k tělu a rukám pomocí pásků na suchý zip. Výběr vhodné velikosti zvolte podle přiložené tabulky v detailním fotu produktu.
1430,-
Hokejové chrániče ramen CCM U+ Pro1 ks,
Ramena CCM U+ Pro je nejvyšší model z řady CCM určený pro profesionální použití. Díky jedinečné konstrukci ramen CCM U+ Pro je zaručeno maximální pohodlí a maximální ochrana při hře. Nová patentovaná technologie chráničů B.I.O. System™ je založena na kombinaci pružných materiálů a speciální EPP pěnové výztuhy, která je dělena na jednotlivé segmenty. Špičková VECTOR DRY podšívka s antibateriální úpravou zaručuje naprosto ideální prostředí uvnitř chráničů, velmi dobře odvádí vlhost při hře a ničí bakterie. Anatomicky tvarované chrániče ramen jsou dvoudílné a jsou vyztuženy plastem. Vysoký důraz je kladen na ochranu páteře a spodní části břicha, kde je odnímatelný prodlužovací chránič. Ramena CCM U+ Pro se k tělu upevňují pomocí gumových pásků se suchým zipem.
2840,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz