Košík je prázdný

In-line Hokej Ukan Michelin a -

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
Další filtry
Dle tvaru
Dresy
Shafty
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Štrupny
Holeně
Brankařské sety
Set chráničů
Lokty
Rukavice
Brankářské betony
kalhoty
plexi a mřížky
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
Ramena
Brankářské vesty
Brankářské kalhoty
Tašky
Brankářské lapačky
Suspenzory a ribana
Doplňky,pásky,tkaničky
Brankářské vyrážečky
helmy
Doplňky
Výrobce
GMMS
Easton
BLADE TAPE
Hespeler
Bauer
KOHO
STOMP
ANDOVER
DR
REBELLION
BRIAN´S
Standart
Sherwood
WJD
Extra
Oakley
Frontier
Sherbrook
BLUESPORTS
Tackia
SBK
Reebok
Sher-Wood
Bail
Filte
VAUGHN
Salming
Hejduk
Tackla
PALLAS
Nike
TPS
Powertek
Sportstape
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Sada in-line chráničů U-Kan Girl1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Girl určená pro in-line bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
570,-
Sada in-line chráničů U-Kan Kid1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Kid určená pro in-line bruslaře a bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
570,-
Sada in-line chráničů U-Kan Woman1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Woman určená pro in-line bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky
640,-
Sada in-line chráničů U-Kan Man1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Man určená pro in-line bruslaře. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
640,-
Kolečka na rychlobruslení Michelin Race1 ks,
Náhradní kolečka pro speedové kolečkové brusle Michelin Race jsou díky své vyšší tvrdosti 85A a díky svému průměru určena pro rychlobruslení. Při vývoji směsi z nichž jsou kolečka vyrobena a při vývoji konstrukce byly využity laboratoře světoznámé značky Michelin. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
700,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Pilot1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Pilot jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší zátěž na tvrdém a hrubém povrchu. Kolečka Ukan Michelin Pilot jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve dvou barevných provedeních černé=black, bílé=white.
480,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Radial1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Radial jsou díky své tvrdosti 82A určena pro fitness kolečkové brusle a jízdu na pevném povrchu. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve třech barevných provedeních černé=black, bílé=white, čiré=clear.
480,-
Podvozky na rychlobruslení U-kan Michelin Race 70001 ks,
Profesionální patentovaný podvozek na rychlobruslařské brusle, který je vyráběn frézováním z bloku slitiny hliníku. Díky patentované technologii WT3 nejsou použity na podvozku žádné sváry a podvozek má jedinečné jízdní a mechanické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti. Tento podvozek je určen pro 4 kolečka o maximálním průměru 110mm, rozteč podvozku je 336mm = 13,3". Závit pro uchycení šroubů osiček je řezaný přímo do podvozku. Součástí podvozku jsou šrouby a osičky. Možnost zakoupení koleček Michelin o průměru 100 nebo 110mm, více v naší nabídce koleček.
3500,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz