Košík je prázdný

In-line Hokej

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Dresy
Shafty
Čepele a blady
Hokejky
Brankářské brusle
Štrupny
Holeně
Brankařské sety
Set chráničů
Lokty
Rukavice
Brankářské betony
kalhoty
plexi a mřížky
Brankářské masky
Ramena
Brankářské vesty
Tašky
Brankářské kalhoty
Suspenzory a ribana
Brankářské lapačky
Doplňky,pásky,tkaničky
Brankářské vyrážečky
helmy
Doplňky
Výrobce
GMMS
Easton
BLADE TAPE
Hespeler
Bauer
KOHO
STOMP
ANDOVER
DR
REBELLION
BRIAN´S
Standart
Sherwood
WJD
Extra
Oakley
Frontier
Sherbrook
BLUESPORTS
Tackia
SBK
Reebok
Sher-Wood
Bail
Hejduk
Filte
VAUGHN
Salming
Tackla
PALLAS
Nike
TPS
Powertek
Sportstape
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Sada in-line chráničů U-Kan Girl1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Girl určená pro in-line bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
570,-
Sada in-line chráničů U-Kan Kid1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Kid určená pro in-line bruslaře a bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
570,-
Sada in-line chráničů U-Kan Woman1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Woman určená pro in-line bruslařky. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky
640,-
Sada in-line chráničů U-Kan Man1 ks,
Sada in-line chráničů U-Kan Man určená pro in-line bruslaře. Chrániče zápěstí, loktů a kolen dokonale chrání před pády na zem. Chrániče se skládají z plastového vnějšího skeletu, vnitřní EVA Dual pěnové vycpávky. K tělu se upínají pomocí gumy a pásků na suchý zip. Pro lepší viditelnost za tmy jsou chrániče opatřeny reflexními proužky.
640,-
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Outdoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší namáhání jako například hraní in-line hokeje na betonu. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka do kolečkových bruslí Vision Indoor1 ks,
Náhradní kolečka na kolečkové brusle Vision jsou díky své nižší tvrdosti 74A určena pro hraní in-line hokeje na speciální in-doorové plastové ploše. Tato kolečka na in-line brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608. Minimální prodejní počet jsou 2ks od průměru.
80,-
Kolečka na rychlobruslení Michelin Race1 ks,
Náhradní kolečka pro speedové kolečkové brusle Michelin Race jsou díky své vyšší tvrdosti 85A a díky svému průměru určena pro rychlobruslení. Při vývoji směsi z nichž jsou kolečka vyrobena a při vývoji konstrukce byly využity laboratoře světoznámé značky Michelin. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
700,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Pilot1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Pilot jsou díky své vyšší tvrdosti 84A určena pro vyšší zátěž na tvrdém a hrubém povrchu. Kolečka Ukan Michelin Pilot jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve dvou barevných provedeních černé=black, bílé=white.
480,-
Kolečka do kolečkových bruslí Michelin Radial1 ks,
Náhradní kolečka pro kolečkové brusle Michelin Radial jsou díky své tvrdosti 82A určena pro fitness kolečkové brusle a jízdu na pevném povrchu. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608 a vyrábějí se ve třech barevných provedeních černé=black, bílé=white, čiré=clear.
480,-
Kolečka do kolečkových bruslí Mission 1000 InDoor1 ks,
Náhradní kolečka do kolečkových bruslí od renomované firmy Mission. Tato kolečka jsou díky své nižší tvrdosti 74A určena pro brusle určené na bruslení po speciální plastové ploše na in-line hokej. Velmi dobře přiléhají k povrchu, čímž je zabráněno nežádoucímu podkluzování. Tato kolečka na brusle jsou konstruováma pro klasická ložiska do bruslí typu 608.
150,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz