Košík je prázdný

Běžecké lyžování - a Fischer

filtrace
Určení
Brýle
Přilby
Chrániče
Turistické hole
Volný čas
Další filtry
Dle tvaru
Lyže
Hokejky
Lyžařská obuv
Běžkařský set
Hole
Výrobce
Völkl
Briko
Relax
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Acra
Sable
Dalbello
Sulov
Westige
Lusti
FISCHER RC SKATE WS1 ks,
Dámské běžecké boty Fischer RC Skate WS na bruslení se vyznačují nízkou hmotností a dobře padnoucí formou, přizpůsobenou pro dámské končetiny podle FISCHER BOOT FIT CONCEPT.
3890,-
FISCHER SPEEDMAX JR SKATE1 ks,
Závodní juniorské běžecké boty pro mladé skiatlonisty. Technologie ze Světového poháru. Voděodolná vložka COMFORT GUARD udrží vaše nohy v suchu a teple. Nejvyšší juniorský skate model.
3790,-
Fischer RC3 CLASSIC1 ks,
Pánské sportovní běžecké boty Fischer RC3 CLASSIC pro klasickou techniku. Vyznačují se nízkou hmotností a dobře padnoucí formou. Využitá membrána udržuje stabilní vnitřní klima. membrána Triple-F udržuje stabilní vnitřní klima Fischer Fresh - antibakteriální vnitřek spolehlivý a zcela bezproblémový model Fischer Speed Lock - systém pro rychlé a rovnoměrné dotažení tkaniček hmotnost uvedena pro velikost 42 EU
3790,-
Fischer RC5 SKATE 2022/231 ks,
Ať už trénujete nebo závodíte, boty RC5 Skate jsou plně vybavené pro velký výkon. Nový štíhlý profil zvyšuje efektivitu a snižuje váhu, zatímco ergonomická manžeta kotníku, tvarovaná pata a pevnější podrážka optimalizují přenos síly. Šňůrky Speed Lock, polstrování Thermo fit a přesnější kombinace závodního střihu dodávají další podporu. Pohodlí vnitřního prostoru udržuje prodyšná membrána Triple-F, která také odpuzuje pachy.
6190,-
Fischer RC3 COMBI 2022/231 ks,
RC3 Combi jsou ideální volbou pro běžkaře, který hledá boty pro oba styly, bruslení a klasiku. Podešev, která je navržena tak, aby poskytovala náležitou podporu a přenos síly prostřednictvím tvarované paty a manžety kotníku, kombinuje boční tuhost potřebnou pro bruslení se správnou flexi pro klasickou techniku. Boty jsou také vybaveny všemi standardními komfortními funkcemi, včetně šněrování Speed Lock, membrány Triple-F a izolace Comfort Guard.
4590,-
Fischer XC COMFORT PRO WS 2022/231 ks,
Komfort a ovladatelnost zůstávají tím nejlepším, proč je model Comfort Pro WS nejprodávanější dámskou botou na běžky. Prodyšná membrána Triple-F zabraňuje sněhu dostat se dovnitř a nohy tak zůstávají v teple a suchu. Měkká pata a suchý zip kolem kotníku zaručují ještě lepší stabilitu a přenos síly.
3590,-
PELTONEN G-GRIP SPORT NIS UNIVERSAL1 ks,
Popis LYŽE BĚŽECKÉ PELTONEN G-GRIP SPORT NIS UNIVERSAL Běžky Peltonen G-Grip Sport NIS jsou běžky s technologií G-Grip, která je nevoskovací. Běžky se nemažou skluznými ani stoupacími vosky - díky povrchové úpravě mají dobrý odraz a správně kloužou bez použití dalších vosků. Jsou efektivní za všech sněhových podmínek, a to i v případě, kdy by bylo za normálních okolností nutné použít stoupací vosk.Technologie G-Grip (nanogrip) je ideální volba na rekreační lyžování pro lidi, kteří nechtějí mít starosti s voskováním.O technologii G-Grip (nanogrip):Poskytuje dobrou přilnavost i skluz bez použití vosků.  Je zde zakázáno použivat jakékoli parafíny nebo stoupací vosky. Běžky s technologií nanogrip se dají použít i do náročných sněhových podmínek, jako je hrubý jarní sníh nebo ledové tratě. Pokud budete používat tyto lyže, změní se barva jejich skluznice od šedé na černou, což nemá vliv ani na odraz ani na skluz. Je to přirozená přeměna nanogripové lyže.V případě čerstvého sněhu, kdy jsou teploty okolo nuly, se doporučuje použít Anti-ice výrobek určený pouze na tyto nanogripové skluznice, zabraňuje lepení sněhu, tvoření námraz a zlepší skluz. Po lyžování doporučujeme skluznici vyčistit přípravkem Base cleaner, který je určený taktéž pouze pro nanogripové skluznice. Jaký je rozdíl mezi G-Grip a N-Grip? Jediný rozdíl je v jádru. Model N-Grip má typ lehkého jádra air channel. Model G-Grip má dřevěné jádro aircell. Aircell jádro má tvar včelích plástů.
4990,-
Fischer Twin Skin Performance 2022/231 ks,
Běžecké lyže Fischer Twin Skin Performance, s konstrukcí, kterou tvoří hlavní technologie Efficient Forward, odpouští začínajícím běžkařům chyby v technice a optimalizuje odraz. Předsazená, variabilní hloubka stoupacích pásků Twin Skin nabízí rekreačním běžkařům konzistentní a efektivní přilnavost v tvrdých, nebo zledovatělých podmínkách. Součástí lyží Fischer Twin Skin Performance je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání a vázání Control Step.
5990,-
FISCHER AEROLITE SKATE 60 + CONTROL SKATE1 ks,
Vynikající lehké běžky Fischer Aerolite Skate 60 / Race Skate mají lehce voskovatelnou skluznici World Cup Pro a vylepšenou technologii Speed Grinding 2.0. Díky tomu lyže skvěle jedou a dosáhnou snadněji dalšímu pokroku v učení. Lyže jsou včetně vázání Race Skate IFP
4490,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz