Košík je prázdný

Běžecké lyžování Rossignol a -

filtrace
Určení
Brýle
Přilby
Chrániče
Turistické hole
Volný čas
Další filtry
Dle tvaru
Lyže
Hokejky
Lyžařská obuv
Běžkařský set
Hole
Výrobce
Völkl
Briko
Relax
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Acra
Sable
Dalbello
Sulov
Westige
Lusti
Boty na běžky Rossignol X-6 SC1 ks,
Jeden z nejvšestrannějších modelů pro rekreační a fitness sportovce, X6 SC, se představuje s nižším profilem podrážky přizpůsobeným na klasiku, který je zárukou přesnosti, efektivního přenosu energie a přirozeného ohybu chodidla. Technologie Lock Down, Active Control a teplem tvarovatelná vnitřní botička Vám zajistí přesnost, jedinečný komfort a kontrolu.
4390,-
ROSSIGNOL X-IUM J COMBI JR 20211 ks,
Juniorská bota Rossignol X-ium J Combi je vybavena prověřenou technologií X-ium pro získání kontroly a ponechání ohybnosti a flexibility. Teplem upravitelný vnitřek boty poskytuje izolaci a komfort. Technologie Dual Core poskytuje zvýšený pocit jistoty při snižení váhy. Systém Speed Lace Lock je rychlý a snadný způsob zašněrování bot. Technologie WINTHERM® poskytuje prodyšnou mikro membránu, která odráží teplo zpět ke zdroji. Teplem upravitelné vnitrní vložky Customizable Fit, lze modelovat kolem nohy pro větší komfort.
3190,-
ROSSIGNOL COMP J-XC1 ks,
Rossignol Comp J-XC juniorské boty na běžky. Rossignol boty vytvořené pro juniorské jezdce poskytují teplo a snadné užívání pro skate a klasické lyžování. Externí, free-kloubová manžeta nabízí podporu kotníku.
2690,-
Rossignol X-Tour Escape R-Skin + vázání Tour Step In1 ks,
Turistické běžky X-Tour Escape pro rekreační lyžaře a zimní nadšence.Nové vykrojení, pružnější špička a pata umožňují lyžím lepší skluz a stabilnější platformu při změně těžiště. Speciální odrazová plocha mohéru pro maximální přilnavost umožňujě jednodušší odraz. Mohérový pás lze při opotřebení vyměnit.
4950,-
Běžecké lyže Rossignol DELTA SPORT SKATING + vázání RACE SKATE 21/221 ks,
Prémiové dřevěné jádro s nízkou hustotou, navržené pro rekreační a fitness lyžaře, spojuje uživatelsky přívětivý flex s citlivou odezvou pro efektivní krok. Lyže jsou kompatibilní se systémem vázání Turnamic® pro nejpřirozenější pocit z lyžování a sněhu. Snadná manipulace Activ Cap nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružného ohybu od špičky k patě pro stabilitu za všech podmínek. Konstrukce lyže je inspirována závodními běžkami - topolové dřevo po stranách je uprostřed odlehčeno konstrukcí včelího plastu (honeycomb) z lepenky
5990,-
ROSSIGNOL ZYMAX CLASSIC-IFP-XC LYŽE - 201 cm + vázání NNN1 ks,
Rossignol ZYMAX CLASSIC je ideální pár lyží na klasiku pro rekreační lyžaře a sportovce orientované na fitness. Prémiová konstrukce LDC, tenčí profil jádra a menší flexe na špičce a patě lyže zajišťují příjemnou a pohodlnou jízdu. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®.
3750,-
Běžky Rossignol Delta Sport R-Skin IFP1 ks,
KATEGORIE Běžky na klasiku ZNAČKA Rossignol KATEGORIE na klasiku (classic)
5990,-
ROSSIGNOL X-6 Skate1 ks,
Perfektní bota pro rekreační a fitness orientované lyžaře X6 SKATE využívá nově vyvinutého profilu podrážky pro boty na bruslení a poskytuje tak jedinečnou přesnost, dobrý přenos energie a dokonalé obalení chodidla.
4390,-
ROSSIGNOL X-TOUR VENTURE WL 52/TOUR SI + vázání NNN1 ks,
PODROBNOSTI X-Tour Venture WL 52 jsou trailové lyže s tradičním pocitem XC a stabilitou. Odolné dřevěné jádro a vzduchové kanálky udržují lyži lehkou, zatímco naše skluznice AR Plus bez mazání nabízí dobrou kombinaci přilnavosti a skluzu bez nutnosti předchozí přípravy. Tradiční délková velikost nabízí zvýšenou klouzavost. Lyže jsou kompatibilní se systémem vázání Turnamic® pro bezkonkurenční pocit ze sněhu.  Easy Kick and Glide - Bezvosková podložka AR PLUS má negativně vroubkovaný odrazový povrch pro dokonalou kombinaci přilnavosti a skluzu ve všech sněhových podmínkách.  Snadná manipulace - Active Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a flexibilní křivkou tip-to-tip pro kontrolu za všech podmínek.  Stabilita - Mid-side cut poskytuje stabilitu na silnici i mimo ni.  Lehké a odolné - Wood Air Core nabízí trvanlivý off-trail výkon se vzduchovými kanálky pro snížení hmotnosti.  Wood Air Technology - Dřevěná konstrukce se vzduchovými kanály  
3990,-
Boty na běžky Rossignol X-6 Classic1 ks,
X6 CLASSIC jsou boty na klasiku pro rekreační lyžaře a lyžaře orientované na fitness, mají nižší profil podrážky přizpůsobený na klasické lyžování a zaručuje tak větší přesnost, lepší přenos energie a přirozený ohyb chodidla. Technologie Lock Down a Active Control, teplem tvarovatelná vnitřní botička a asymetrické šněrování se spojily a vytvořily dokonale padnoucí botu, která poskytuje vysokou úroveň komfortu a kontroly. Technologie a přednosti: PERFORMANCE (SPORT)Hybridní konstrukce podrážky PERFORMANCE je ideálním kompromisem, pokud hledáte model pro obě disciplíny - jak na klasiku, tak na bruslení. Pevná středová část je zárukou dobré kontroly a spolehlivého ovládání. SPEEDLACE LOCKSystém SPEED LACE LOCK představuje praktické, jednoduché zapínání pro lepší oporu nohy a větší přesnost. MOBILE CUFFTechnologie MOBILE CUFF zaručuje optimální volnost pohybu nohy směrem zepředu dozadu. Torzní tuhost je pak zárukou absolutní kontroly. ADJUSTABLE STRAPPopruhy ADJUSTABLE STRAPS zaručují více opory a kontroly. DUAL DENSITYTechnologie DUAL DENSITY spočívá ve vstřikování dvou materiálů s odlišnými hustotami do jedné formy. Tato technologie má za cíl optimalizovat obalení chodidla a zvýšit přesnost.
3990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz